nowe

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE
XXXIII NIEDZIELA ZWYKŁA 17.11.2019 r.
1.Dzisiaj po Mszy Świętej o godz. 17.00 zapraszamy na śpiew pieśni patriotycznych w wykonaniu nauczycieli i uczniów I Liceum Ogólnokształcącego w Olecku. Po Mszy Świętej o godz. 12.00, spotkanie formacyjne dla rodziców i dzieci kl. II przygotowujących się do Pierwszej Komunii Świętej.
2.W poniedziałek 18 listopada wspomnienie bł. Karoliny Kózkówny, patronki polskiej młodzieży żeńskiej. W tym dniu zapraszamy Dzieło Nieustannej Nowenny Uczniów Jezusa na Mszę Świętą wotywną o Duchu Świętym.
3.W środę 20 listopada wspomnienie św. Rafała Kalinowskiego, prezbitera. Zapraszamy młodzież kl. VIII przygotowującą się do sakramentu bierzmowania na spotkanie, które odbędzie się w domu parafialnym o godz. 19.00.
4.W czwartek 21 listopada wspomnienie Ofiarowania Najświętszej Maryi Panny.
5.W ramach duszpasterstwa powołaniowego, młodzież męska z naszego dekanatu będzie miała spotkanie i modlitwę połączoną z Mszą Świętą w Seminarium Duchownym w Ełku 21 listopada 2019 r.
6.W piątek 22 listopada wspomnienie św. Cecylii, dziewicy i męczennicy, patronki muzyki i śpiewu kościelnego. Tego dnia wyrażamy wdzięczność organistom, scholi i członkom chórów parafialnych.
7.W sobotę 23 listopada o godz. 10.00 Msza Święta i spotkanie rejonowe Dzieła Nieustannej Nowenny Uczniów Jezusa.
8.Za tydzień ostatnia niedziela roku kościelnego – Uroczystość Chrystusa Króla Wszechświata.
9. Modlitwa różańcowa z wypominkami za zmarłych w dni powszednie o godz. 17.30.
10.Do sakramentu małżeństwa przygotowują się: Rafał Suszczyński nasz parafianin i Magdalena Galicka z parafii Wieliczki. Zapowiedź pierwsza.
11.W tym tygodniu do wieczności odeszli śp. Stanisław Sieńko i Stanisław Wysocki. Dobry Jezu, a nasz Panie, daj im wieczne spoczywanie.
12.Wszystkim naszym parafianom i przybyłym do nas gościom życzymy miłej, z Bogiem przeżytej niedzieli i Bożego błogosławieństwa na cały tydzień.

Możesz również polubić…