nowe

Ogłoszenia Duszpasterskie

XII Niedziela Zwykła – 23.06.2024 r.

  1. Dzisiaj po Mszach św. zbiórka do puszek na fundusz duszpasterstwa młodzieży.
  2. Zapraszamy na Nabożeństwa Czerwcowe do Najświętszego Serca Pana Jezusa, codziennie przed Mszą św. wieczorną, w dni powszednie o godz. 17:30, a w niedziele o godz. 16:30.
  3. We wtorek, jak każdego 25 dnia miesiąca, zapraszamy na modlitwę przez wstawiennictwo Najświętszej Maryi Panny Królowej Pokoju, o godz. 17:00 – wystawienie Najświętszego Sakramentu i Koronka do Matki Bożej Królowej Pokoju, później o 17:30 nabożeństwo czerwcowe.
  4. W piątek jest ostatni piątek miesiąca. Nie będzie w ten piątek Drogi Krzyżowej, o godz. 17:30 zapraszamy na Nabożeństwo Czerwcowe, a o godz. 18:00 na Mszę św. składkową.
  5. W sobotę 29 czerwca przypada Uroczystość św. Apostołów Piotra i Pawła. U nas Msze św. o godz. 7:30 i 18:00. Taca w tym dniu przeznaczona jest na potrzeby Stolicy Apostolskiej.
  6. Rozpoczęły się przygotowania do Ełckiej Pielgrzymki Pieszej na Jasną Górę. Na ręce pielgrzymów możemy składać nasze intencje modlitewne, a także ofiary. Pielgrzymi będą modlić się w tych intencjach w czasie pielgrzymki oraz po dotarciu na Jasną Górę przed obrazem Matki Bożej. Gdyby ktoś chciał wybrać się na Pielgrzymkę, to może się zapisać u księdza przewodnika (nr tel. na plakacie), albo w parafiach.

Możesz również polubić…