nowe

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

XXXII Niedziela Zwykła 06.11.2022 r.

  1. Dzisiaj jest pierwsza niedziela miesiąca, po Mszy św. o godz. 12.00 – wystawienie Najświętszego Sakramentu i adoracja. Zapraszamy na adorację w ciszy, a o godz. 16.00 zapraszamy Wspólnoty Żywego Różańca na wspólną Koronkę do Bożego Miłosierdzia, potem Różaniec połączony z modlitwą wypominkową za zmarłych i o godz. 17.00 Msza św. w intencji Róż Różańcowych.
  2. Przez cały listopad pół godziny przed Mszą św. wieczorną, a więc w dni powszednie o godz. 17.30, a w niedziele o godz. 16.30 zapraszamy na wypominki za zmarłych. W czwartki i soboty będziemy odmawiać Różaniec z wypominkami, natomiast w pozostałe dni będziemy śpiewać Żałobne Nieszpory.
  3. Przypominamy o możliwości uzyskiwania odpustów za zmarłych podczas nawiedzenia cmentarza przez oktawę uroczystości Wszystkich Świętych, a więc do wtorku 8 listopada włącznie.
  4. We środę po Mszy św. wieczornej, ok. godz. 19.00 zapraszamy na spotkanie Wspólnoty Mężczyzn św. Józefa. Spotkanie jest otwarte dla wszystkich mężczyzn, którzy chcieliby nie tylko poznać lepiej osobę św. Józefa, ale również naśladować go w codziennym życiu. Serdecznie zapraszamy.
  5. W piątek 11 listopada przypada Święto Odzyskania Niepodległości, u nas Msza św. w intencji Ojczyzny o godz. 18.00.
  6. Ks. biskup Jerzy Mazur, z racji Święta Niepodległości, na najbliższy piątek udziela dyspensy od powstrzymywania się od spożywania pokarmów mięsnych. Ks. Biskup prosi, abyśmy przyjmując dar dyspensy, odmówili modlitwę Ojcze nasz w intencji dzieci nienarodzonych.
  7. W przyszłą sobotę, wraz ze wspólnotą Odnowy w Duchu św., zapraszamy na godz. 18.00 na Mszę św. a potem na Adorację z modlitwą o uzdrowienie duszy i ciała i Wieczór Uwielbienia. Mszy św. przewodniczyć będzie i homilię wygłosi ks. biskup Dariusz Zalewski. Serdecznie zapraszamy wszystkich na wspólną modlitwę. Będzie to również okazja, aby przywitać ks. biskupa Dariusza w naszej wspólnocie parafialnej, złożyć mu życzenia i wspólnie pomodlić się o potrzebne łaski na jego niełatwą posługę biskupią w naszej diecezji.
  8. W przyszłą niedzielę, ponieważ będzie to druga niedziela miesiąca, taca będzie przeznaczona na fundusz remontowy naszej parafii i na ogrzewanie kościoła.
  9. Prosimy, aby w przyszłą niedzielę dzieci, które przychodzą na Mszę św. o godz. 12.00, przyszły trochę wcześniej, od godz. 11.45 będzie próba śpiewu.
  10. Jest do nabycia nowy numer Martyrii. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej.

Możesz również polubić…