nowe

Ogłoszenia Duszpasterskie

XIII Niedziela Zwykła – 30.06.2024 r.

  1. Rozpoczęły się przygotowania do Ełckiej Pielgrzymki Pieszej na Jasną Górę. Na ręce pielgrzymów możemy składać nasze intencje modlitewne, a także ofiary. Pielgrzymi będą modlić się w tych intencjach w czasie pielgrzymki oraz po dotarciu na Jasną Górę przed obrazem Matki Bożej. Gdyby ktoś chciał wybrać się na Pielgrzymkę, to może się zapisać u księdza przewodnika (nr tel. na plakacie).
  2. Nasz Parafialny Zespół Caritas informuje, że żywność dla osób, które złożyły wnioski, będzie wydawana we wtorek w godzinach od 15:30 do 18:00. Ze względu na upały i krótkotrwały czas ważności niektórych produktów, prosimy o poinformowanie wszystkich korzystających z Programu Pomocy Żywnościowej, aby jak najszybciej produkty te mogły trafić do potrzebujących.
  3. We wtorek jest I wtorek miesiąca. Wraz ze wspólnotą Franciszkańskiego Zakonu Świeckich zapraszamy na Nabożeństwo przez wstawiennictwo św. Antoniego o godz. 17:30.
  4. W tym tygodniu przypada również I czwartek, I piątek oraz I sobota miesiąca. W I czwartek zapraszamy na adorację od godz. 17:30.
  5. W I piątek nabożeństwa do Najświętszego Serca Pana Jezusa po Mszach św. W tym dniu taca przeznaczona na fundusz misyjny diecezji ełckiej. Spowiedź przed Mszą św. W wakacje nie ma Mszy św. dla dzieci o godz. 16:00.
  6. W sobotę zapraszamy na nabożeństwo wynagradzające do Niepokalanego Serca NMP: o godz. 17:30 – Różaniec, a po Mszy św. o godz. 18:00: wystawienie Najświętszego Sakramentu, 15 minutowa adoracja i Litania Loretańska.
  7. Za tydzień pierwsza niedziela miesiąca po Mszy św. o godz. 12:00 – wystawienie Najświętszego Sakramentu i adoracja. Zapraszamy na adorację w ciszy, a o godz. 16:00 zapraszamy Wspólnoty Żywego Różańca na wspólną Koronkę do Bożego Miłosierdzia, potem Różaniec i Msza św. w ich intencji.

Możesz również polubić…