nowe

I Niedziela Adwentu (27.11.2016 – 04. 12.2016 )

Dzisiaj:rozpoczynamy czas Adwentu to czas przygotowania duchowego na spotkanie z przychodzącym Mesjaszem.

dzisiaj poświęcenie opłatków wigilijnych. Opłatki i  świece  można nabywać w kancelarii parafialnej po Mszach św. Ofiary składane z tej okazji przeznaczone są na fundusz remontowy w naszej Parafii.

Nasze Rekolekcje Adwentowe rozpoczynamy w piątek 02 grudnia i trwać będą do niedzieli 04 grudnia. Prowadzić je będzie O. Kazimierz Mikulski, Redemptorysta. W piątek i sobotę będzie można skorzystać ze Spowiedzi. Spotkania dla dzieci w piątek o godź. 9.00 i 10.00. Spotkania dla   dorosłych w piątek i sobotę o  godź. 7.00; 12.00; 18.00.  Spotkania dla młodzieży w piątek i sobotę o godź. 19.30. W niedzielę zakończenie Rekolekcji. Program Rekolekcji wywieszony jest w  gablotach.

W przyszłą niedzielę:- na sumie wystawienie Najświętszego Sakramentu  (z racji I niedzieli miesiąca)

W tym tygodniu: – codziennie, przez cały Adwent, zapraszam wszystkich a szczególnie Dzieci z lampionami na godź. 7.00 na Roraty. Ogłaszam dla Dzieci konkurs, na oryginalny i własnoręcznie wykonany lampion. Rozstrzygnięcie konkursu wraz z niespodziankami na zakończenie Rorat.

– codziennie zapraszam na godz. 15.00 do Kaplicy Krzyża na Koronkę do Miłosierdzia Bożego

do środy zapraszam na Różaniec z wypominkami za  zmarłych na godź. 17.30.

– I czwartek miesiąca, modlitwy o powołania kapłańskie, zakonne i misyjne z naszej Parafii

I piątek miesiąca, do południa odwiedziny chorych

W minionym tygodniu: rozpoczęliśmy modernizację centralnego ogrzewania dla plebanii i domu parafialnego. Bóg zapłać za wszystkie ofiary składane na potrzeby remontowe naszej Parafii.

W gablocie wywieszone są ogłoszenia Pana Burmistrza zapraszające nas na różne uroczystości związane z przygotowaniem do Świąt Bożego Narodzenia.

Komendant Powiatowy Policji w Olecku zaprasza na debatę „ Świadomy Senior- Bezpieczny Senior”, która odbędzie się dnia 01 grudnia 2016 r( czwartek) w godzinach od 11.00 -13.00 w sali konferencyjnej Starostwa Powiatowego w Olecku.

Ks. Proboszcz.

Możesz również polubić…