nowe

II Niedziela Adwentu (04.12.2016 – 11. 12.2016 )

Dzisiaj: – kończymy nasze Rekolekcje. Pragnę podziękować O. Kazimierzowi, Redemptoryście za prowadzenie tych Rekolekcji. Ofiary dzisiaj zbierane są naszym podziękowaniem za wygłoszone Rekolekcje i wsparciem dzieł ewangelizacyjnych prowadzonych przez O. Redemptorystów. Zachęcam wszystkich do wytrwania w swoich dobrych postanowieniach
– na sumie wystawienie Najświętszego Sakramentu (z racji I niedzieli miesiąca)
– Opłatki i świece Caritas można nabywać w kancelarii parafialnej po Mszach św. Ofiary składane z tej okazji przeznaczone są na fundusz remontowy w naszej Parafii.

W przyszłą niedzielę:- gościć będziemy Ks. Kleryka z naszego Seminarium Duchownego w Ełku, który zbierać będzie ofiary na WSD w Ełku.
– zapraszamy na sumę na godź. 10.00 na uroczystą Mszę św. z okazji 35 rocznicy wprowadzenia stanu wojennego w Polsce, z udziałem Członków Związku Zawodowego Solidarność, Władz, Posłów. Szczegóły na plakacie w gablotach.

W tym tygodniu: – codziennie, przez cały Adwent, zapraszam wszystkich a szczególnie Dzieci z lampionami na godź. 7.00 na Roraty.
– codziennie zapraszam na godz. 15.00 do Kaplicy Krzyża na Koronkę do Miłosierdzia Bożego
– w poniedziałek zapraszam na godź. 17.30 Członków NNUJ na wystawienie Najśw. Sakramentu, czytanie Dzienniczka S. Faustyny, medytacje oraz Koronkę do Miłosierdzia Bożego.
– we wtorek zapraszam Panów, którzy chcieliby służyć w Starszej Służbie Liturgicznej naszej Parafii, na Mszę św. wieczorową a po Mszy św. na spotkanie formacyjne
– od wtorku zapraszam codziennie, każdego tygodnia, dziesięć minut przed Mszą św. wieczorową do odmawianie Różańca św. prowadzonego przez Wspólnoty Żywego Różańca
– w czwartek Ur. Niepokalanego Poczęcia NMP
– w piątek zapraszam na Drogę Krzyżową na godź. 17.30

Do Sakramentu Małżeństwa przygotowują się następujący Narzeczeni:
– Jolanta, Krystyna Fedyk, panna zamieszkała na terenie naszej Parafii
– Cezary Kamiński, wdowiec zamieszkały na terenie naszej Parafii

W minionym tygodniu: – Trwa modernizacja centralnego ogrzewania dla plebanii i domu parafialnego.
– Zostały wykonane już wstępne mapy geodezyjne naszego parafialnego cmentarza.
– Wspólnocie Mężczyzn św. Józefa, pragnę podziękować za zakup dwóch pozłacanych paten, dla naszej Parafii, które będą używane w czasie Komunii św.
– Bóg zapłać za wszystkie ofiary składane na potrzeby remontowe naszej Parafii.
Ks. Proboszcz

Możesz również polubić…