nowe

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

XXI NIEDZIELA ZWYKŁA 27.08.2023 r.

  1. Przygotowujemy się duchowo do uroczystości odpustowej w naszej parafii. Zapraszamy na różaniec prowadzony przez wspólnoty Żywego Różańca, w dni powszednie o godz. 17.15, a w niedziele o godz. 9.15.
  2. W tym tygodniu przypada pierwszy piątek i pierwsza sobota miesiąca. W I piątek odwiedziny chorych w godzinach przedpołudniowych. Nabożeństwa do Najświętszego Serca Pana Jezusa po Mszach Świętych o godz. 7.30 i 18.00. Taca przeznaczona na Fundusz Misyjny Diecezji Ełckiej. Dzieci zapraszamy w I piątki na Mszę św. o godz. 16.00. Najpierw od godz. 15.30 będzie dla nich spowiedź, a potem Msza św.
  3. Wszystkie dzieci i młodzież z naszych szkół zapraszamy w piątek 1 września na Mszę św. o godz. 16.00, w czasie której będziemy się modlić o błogosławieństwo Boże w nowym roku szkolnym.
  4. W sobotę przypada I sobota miesiąca, zapraszamy na nabożeństwo wynagradzające do Niepokalanego Serca NMP: o godz. 17.15 – Różaniec, a po Mszy św. o godz. 18.00: wystawienie Najświętszego Sakramentu, 15 minutowa adoracja i Litania Loretańska.
  5. Za tydzień pierwsza niedziela miesiąca. Po Mszy Św. o godz. 12.00 wystawienie Najświętszego Sakramentu i adoracja, która będzie trwała do godz. 17.00. Zapraszamy o godz. 16.00 na wspólną Koronkę do Bożego Miłosierdzia i modlitwę różańcową. Z racji I niedzieli miesiąca nie będzie różańca o godz. 9.15, natomiast będzie wieczorem w czasie adoracji.
  6. Nasz Parafialny Zespół Caritas informuje, że odbiór produktów żywnościowych, dla osób objętych pomocą, odbędzie się w poniedziałek 28 sierpnia od godz. 16.00.
  7. W gablocie wywieszone jest ogłoszenie o rekrutacji do Państwowej Szkoły Muzycznej w Olecku. Zainteresowane osoby mogą tam znaleźć potrzebne informacje.
  8. Witamy w naszej wspólnocie parafialnej ks. Pawła, naszego nowego wikariusza. Ks. Paweł Sokołowski pochodzi z Giżycka, święcenia kapłańskie przyjął w tym roku, jest to więc jego pierwsza parafia. Mamy nadzieję, że będzie dobrze się czuł w naszej wspólnocie. Życzymy ks. Pawłowi wszelkich łask i mocy Ducha św. w jego posłudze.

Możesz również polubić…