nowe

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

II Niedziela Adwentu 06.12.2020 r.

  1. Jak co roku w II Niedzielę Adwentu rozpoczynamy w naszej parafii rekolekcje adwentowe, które potrwają do wtorku 8 grudnia. Bóg zapłać ks. dr. Wojciechowi Serowikowi, proboszczowi parafii Wniebowzięcia NMP w Olecku-Lesku, za trud wygłoszenia rekolekcji. Jutro i we wtorek Msze św. o godz. 7.30, 10,00, 15.00 i 18.00. Zachęcamy do skorzystania z sakramentu pokuty. Ofiary składane jutro i we wtorek na tacę będą wyrazem naszej wdzięczności dla ks. Rekolekcjonisty.
  2. Dzisiaj jest pierwsza niedziela miesiąca – niedziela adoracyjna, po Mszy św. o godz. 12.00 – wystawienie Najświętszego Sakramentu i adoracja. Zapraszamy na adorację w ciszy, a o godz. 16.00 zapraszamy Wspólnoty Żywego Różańca na wspólną Koronkę do Bożego Miłosierdzia, potem będzie krótka konferencja i Różaniec.
  3. W Adwencie zapraszamy na uroczyste Msze św. ku czci Najświętszej Maryi Panny zwane Roratami, u nas 2 razy w tygodniu: we środy i w soboty o godz. 6.30. W te dni kiedy są Roraty o 6.30 nie będzie już Mszy św. o godz. 7.30.
  4. Poświęcone opłatki na stół wigilijny można nabyć albo w kancelarii parafialnej, albo po każdej Mszy św. przed kościołem lub w zakrystii.
  5. Caritas Diecezji Ełckiej rozprowadza kalendarze na 2021 rok. Cena kalendarza to 15 złotych. Mamy również świece Wigilijnego Dzieła Pomocy Dzieciom, w dwóch kolorach, białe i czerwone: małe w cenie 5 zł, duże – 15 zł.
  6. Bóg zapłać za ofiary składane indywidualnie i ofiary, które wpływają na konto parafialne. W tych trudnych czasach za każdy gest dobroci serca jesteśmy ogromnie wdzięczni.
  7. W tym tygodniu pożegnaliśmy śp. Stanisławę Dudzic. Dobry Jezu a nasz Panie…

Możesz również polubić…