nowe

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

II Niedziela Zwykła 16.01.2022 r.

 1. Jutro w Kościele w Polsce rozpoczyna się Tydzień Modlitw o Jedność Chrześcijan, będziemy modlić się o ducha ekumenizmu dla wszystkich wyznawców różnych wyznań chrześcijańskich..
 2. W kolejne dni tygodnia zapraszamy na Mszę św. wieczorną rodziny z poszczególnych ulic naszej parafii. Każdego odprawiana jest Msza św. w intencji mieszkańców jednej lub kilku ulic, ze specjalnym błogosławieństwem kolędowym. Po Mszy św. rodziny otrzymają folderek z modlitwą do odmówienia w domu. Będzie też można zabrać ze sobą wodę święconą, którą poświęcimy nasze domy. Będzie również możliwość złożenia ofiary na kolędę, w sposób całkowicie dobrowolny.
 3. Na kolejne dni stycznia zapraszamy na Mszę o godz. 18.00:
  w poniedziałek 17 stycznia – ulice: Reja, Korczaka, Lema, Baczyńskiego,
  we wtorek 18 stycznia – Zana, Prusa, Kochanowskiego, Tuwima, Staffa,
  we środę 19 stycznia – Aleja Zwycięstwa 23/25, 27,
  we czwartek 20 stycznia –  Aleja Zwycięstwa 29, 31, 37,
  w piątek 21 stycznia – Aleja Zwycięstwa 39, 39A, 39B.
 4. Rozkład Mszy św. kolędowych na cały miesiąc można znaleźć na tablicy ogłoszeń albo na stronie internetowej naszej parafii.
 5. Dzisiaj po Mszy św. o godz. 17.00 zapraszamy na spotkanie kandydatów do bierzmowania i ich rodziców.
 6. Jutro jest trzeci poniedziałek miesiąca, wieczorem zapraszamy członków Dzieła Nieustannej Nowenny Uczniów Jezusa na Mszę św. i wspólną modlitwę do Ducha św.
 7. W piątek 21 stycznia, we wspomnienie św. Agnieszki, obchodzimy Dzień Babci, następnego dnia w sobotę – Dzień Dziadka. Pamiętajmy w naszych modlitwach o naszych babciach i dziadkach, zarówno o żywych jak i zmarłych.
 8. W tym tygodniu pożegnaliśmy śp. Henryka Stuczyka. Wieczny odpoczynek racz mu dać Panie…

Możesz również polubić…