nowe

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

III Niedziela Zwykła 23.01.2022 r.

 1. Dzisiaj jest pierwsza rocznica śmierci ks. prał. Stanisława Tabaki. O godz. 10.00 zostanie odprawiona Msza św. w jego intencji pod przewodnictwem księdza kanclerza ks. dra Marcina Maczana, któremu bardzo serdecznie dziękujemy za dzisiejszą posługę w naszej parafii. Pamiętajmy w naszych modlitwach o ks. Prałacie dziękując za jego życie i prosząc dla niego o wieczne zbawienie.
 2. W kolejne dni tygodnia zapraszamy na Mszę św. wieczorną rodziny z poszczególnych ulic naszej parafii. Każdego odprawiana jest Msza św. w intencji mieszkańców jednej lub kilku ulic, ze specjalnym błogosławieństwem kolędowym. Po Mszy św. rodziny otrzymają folderek z modlitwą do odmówienia w domu. Będzie też można zabrać ze sobą wodę święconą, którą poświęcimy nasze domy. Będzie również możliwość złożenia ofiary na kolędę, w sposób całkowicie dobrowolny.
 3. Na kolejne dni stycznia zapraszamy na Mszę o godz. 18.00:
  w poniedziałek 24 stycznia – Kasprowicza 22,
  we wtorek 25 stycznia – Kasprowicza pozostałe (oprócz nr 22),
  we środę 26 stycznia –  Batorego 1-18,
  we czwartek 27 stycznia –   Batorego 19, 19A i 21,
  w piątek 28 stycznia – Kościuszki 1, 3, 5, 7, 13, 15, 17, 19, 21 i 21A.
 4. Rozkład Mszy św. kolędowych na cały miesiąc można znaleźć na tablicy ogłoszeń albo na stronie internetowej naszej parafii.
 5. We wtorek 25 stycznia, jak każdego 25 dnia miesiąca, zapraszamy na modlitwę do Matki Bożej Królowej Pokoju: wystawienie Najświętszego Sakramentu i modlitwa przez wstawiennictwo Najświętszej Maryi Panny Królowej Pokoju o godz. 17.30.
 6. W piątek jest ostatni piątek miesiąca. Zapraszamy na Drogę Krzyżową o godz. 17.30, a potem na Mszę św. składkową.
 7. W naszej parafii działa Róża Różańcowa Rodziców, odmawiających Różaniec w intencji swoich dzieci. Gdyby ktoś był zainteresowany podjęciem modlitwy różańcowej za swoje dzieci w ramach przynależności do tej Róży, to serdecznie zapraszamy i prosimy o kontakt. W każdą ostatnią sobotę miesiąca o godz. 18.00 odprawiana jest Msza św. w intencji dzieci z Róży Rodziców i ich rodzin.

Możesz również polubić…