nowe

Ogłoszenia Duszpasterskie

II Niedziela Wielkiego Postu – 25 Lutego 2023 r.

  1. Dzisiaj w II Niedzielę Wielkiego Postu przypada Niedziela Misyjna Ad gentes – po Mszach św. możemy złożyć ofiary do puszek na Krajowy Fundusz Misyjny.
  2. Przypominamy, że Nabożeństwa Drogi Krzyżowej w Wielkim Poście są odprawiane w piątki o godz. 17.30 dla dorosłych, a dla dzieci i młodzieży o godz. 16.00. Ponieważ w tym tygodniu jest pierwszy piątek miesiąca, więc wyjątkowo Droga Krzyżowa dla dzieci rozpocznie się o godz. 15.30, przed Mszą św. o godz. 16.00.
  3. Natomiast na Gorzkie Żale zapraszamy w niedziele po Mszy św. o godz. 10.00.
  4. Rozpoczęły się w naszej parafii katechezy przedmałżeńskie. Spotkania odbywają się w niedziele Wielkiego Postu po Mszy św. wieczornej o godz. 17.00, czyli początek spotkania ok. godz. 18.00. Serdecznie zapraszamy narzeczonych, szczególnie tych, którzy planują zawrzeć w tym roku sakrament małżeństwa.
  5. W tym tygodniu przypada pierwszy piątek i pierwsza sobota miesiąca. W I piątek odwiedziny chorych w godzinach przedpołudniowych. Nabożeństwa do Najświętszego Serca Pana Jezusa po Mszach św. o godz. 7.30 i 18.00. Taca przeznaczona na Fundusz Misyjny diecezji ełckiej. Spowiedź przed Mszą św. Zapraszamy również na Mszę św. o godz. 16.00, a przed Mszą św. o godz. 15.30 – Droga Krzyżowa dla dzieci i młodzieży. Po Mszy św. zapraszamy dzieci na wspólne śpiewanie do salki w domu parafialnym.
  6. W sobotę przypada I sobota miesiąca, zapraszamy na nabożeństwo wynagradzające do Niepokalanego Serca NMP: o godz. 17.30 – Różaniec, a po Mszy św. o godz. 18.00: wystawienie Najświętszego Sakramentu, 15 minutowa adoracja i Litania Loretańska.
  7. Za tydzień pierwsza niedziela miesiąca, po Mszy św. o godz. 12.00 – wystawienie Najświętszego Sakramentu i adoracja. O godz. 16.00 zapraszamy Wspólnoty Żywego Różańca na wspólną Koronkę do Bożego Miłosierdzia, Różaniec i Mszę św. w ich intencji.
  8. W poniedziałek 26 lutego, czyli jutro, zapraszamy na spotkanie członków naszej Rady Parafialnej Duszpasterskiej i Ekonomicznej, które odbędzie się na plebanii po Mszy wieczornej, ok. 18.45.

Możesz również polubić…