nowe

Ogłoszenia Duszpasterskie

I Niedziela Wielkiego Postu – 18 Lutego 2024 r.

  1. Przypominamy, że Nabożeństwa Drogi Krzyżowej w Wielkim Poście są odprawiane w piątki o godz. 17.30 dla dorosłych, a dla dzieci i młodzieży o godz. 16.00. Natomiast na Gorzkie Żale zapraszamy w niedziele po Mszy św. o godz. 10.00. Za udział w Drodze Krzyżowej i Gorzkich Żalach można otrzymać odpust zupełny.
  2. W niedzielę za tydzień a więc 25 lutego zapraszamy również na Nabożeństwo przez wstawiennictwa Matki Bożej Królowej Pokoju o godz. 9.30.
  3. Dzisiaj rozpoczyna się w naszej parafii kurs przedmałżeński. Spotkania będą się odbywać w niedziele Wielkiego Postu po Mszy św. wieczornej o godz. 17.00, czyli początek spotkania ok. godz. 18.00. Serdecznie zapraszamy narzeczonych, szczególnie tych, którzy planują zawrzeć w tym roku sakrament małżeństwa. Zapisy na pierwszym spotkaniu.
  4. W piątek jest ostatni piątek miesiąca, zapraszamy na Drogę Krzyżową o godz. 17.30 i na Mszę św. składkową o godz. 18.00
  5. Za tydzień w II Niedzielę Wielkiego Postu przypada Niedziela Misyjna Ad gentes – po Mszach św. będziemy mogli złożyć ofiary do puszek na Krajowy Fundusz Misyjny.
  6. W niedzielę za tydzień na Mszy o godz. 12.00 zapraszamy dzieci do wspólnego śpiewania, prosimy, aby dzieci przyszły trochę wcześniej, od godz. 11.40 będzie już próba śpiewu.
  7. W poniedziałek za tydzień, czyli 26 lutego, zapraszamy na spotkanie członków naszej Rady Parafialnej Duszpasterskiej i Ekonomicznej.

Możesz również polubić…