nowe

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

II Niedziela po Narodzeniu Pańskim 03.01.2021 r.

  1. Dzisiaj jest pierwsza niedziela miesiąca, po Mszy św. o godz. 12.00 – wystawienie Najświętszego Sakramentu i adoracja. Zapraszamy na adorację w ciszy, a o godz. 16.00 zapraszamy Wspólnoty Żywego Różańca na wspólną Koronkę do Bożego Miłosierdzia i Różaniec. O godz. 17.00 – Msza św. w ich intencji.
  2. Nasz Ks. Biskup zachęca nas kapłanów i wszystkich wiernych do indywidualnej adoracji Najświętszego Sakramentu. Dlatego w tym tygodniu w poniedziałek, wtorek, czwartek, piątek i sobotę od godz. 17.30 do Mszy św. o godz. 18.00 będzie wystawienie Najświętszego Sakramentu i możliwość adoracji w ciszy.
  3. We środę 6 stycznia, przypada uroczystość Objawienia Pańskiego. Jest to dzień modlitw w intencji misjonarzy, a także Misyjny Dzień Dzieci. Msze św. u nas w kościele tak jak w niedzielę. Podczas Mszy św. błogosławieństwo kredy, którą oznaczymy drzwi naszych katolickich domów.
  4. We czwartek przypada I czwartek miesiąca, zapraszamy na Godzinę Świętą i adorację Najświętszego Sakramentu od godz. 17.30.
  5. Bardzo prosimy o modlitwę w intencji Ks. Prałata Stanisława Tabaki i Ks. Marka Godlewskiego, u których zdiagnozowano Covid-19. Ks. Prałat przebywa w szpitalu, stan jego zdrowia się poprawia. Ks. Marek natomiast przebywa w izolacji w domu rodzinnym.
  6. W związku z tą sytuacją, ks. Proboszcz musi odbyć kilkudniową kwarantannę. Dlatego prosimy o wyrozumiałość, jeśli chodzi o odprawianie poszczególnych intencji Mszy św. zamówionych na ten tydzień. W tym samym czasie, kiedy będzie odprawiana Msza św. w kościele, jednocześnie jedną z intencji ks. Proboszcz będzie odprawiał w swoim mieszkaniu na plebanii, a my w łączności z ks. Proboszczem pomodlimy się w tej intencji w kościele. Sytuacja jest nadzwyczajna i jeszcze raz bardzo prosimy o wyrozumiałość.
  7. Dziękujemy ks. Mariuszowi za pomoc i dzisiejszą posługę w naszej wspólnocie.
  8. W tym tygodniu do wieczności odeszli: śp. Jan Czuper i śp. Edward Kowalewski. Dobry Jezu a nasz Panie…

Możesz również polubić…