nowe

Ogłoszenia Duszpasterskie

III Niedziela Wielkiego Postu – 03 Marca 2024 r.

  1. Dzisiaj jest pierwsza niedziela miesiąca, po Mszy św. o godz. 12.00 – wystawienie Najświętszego Sakramentu i adoracja. Zapraszamy na adorację w ciszy, a o godz. 16.00 zapraszamy Wspólnoty Żywego Różańca na wspólną Koronkę do Bożego Miłosierdzia, Różaniec i Mszę św.
  2. Przypominamy, że Nabożeństwa Drogi Krzyżowej w Wielkim Poście są odprawiane w piątki o godz. 17.30 dla dorosłych, a dla dzieci i młodzieży o godz. 16.00. Natomiast na Gorzkie Żale zapraszamy w niedziele po Mszy św. o godz. 10.00.
  3. W tym tygodniu przypada pierwszy wtorek i pierwszy czwartek miesiąca. We wtorek wraz ze wspólnotą Franciszkańskiego Zakonu Świeckich zapraszamy na Nabożeństwo Franciszkańskie Oficjum 12 Ojcze nasz o godz. 17.30. W pierwszy czwartek natomiast wystawienie Najświętszego Sakramentu i adoracja również od godz. 17.30.
  4. W sobotę jest druga sobota miesiąca, wraz ze wspólnotą Odnowy w Duchu św. zapraszamy na Mszę św. o godz. 18.00 z modlitwą o uzdrowienie duszy i ciała, po Mszy św. adoracja Najświętszego Sakramentu i wieczór uwielbienia.
  5. Za tydzień 10 marca, w IV Niedzielę Wielkiego Postu, w naszej parafii rozpoczną się rekolekcje wielkopostne i potrwają do wtorku 12 marca. Poprowadzi je ks. Dariusz Kruczyński, Dyrektor Caritas Diecezji Ełckiej. Plan rekolekcji wywieszony jest na tablicy ogłoszeń. Szczegóły podamy w następną niedzielę. Zachęcamy, aby już teraz przygotować się do sakramentu pojednania i skorzystać z posługi księży spowiedników, którzy będą do dyspozycji w następne dni rekolekcji, czyli w poniedziałek i wtorek.
  6. W niedzielę za tydzień prosimy, aby dzieci przyszły trochę wcześniej na Mszę św., od godz. 11.40 będzie dla nich próba śpiewu. Natomiast po Mszy św. o godz. 12.00 zapraszamy na kolejne spotkanie rodziców dzieci przygotowujących się do I Komunii Św.
  7. Za tydzień jest druga niedziela miesiąca, tradycyjnie ofiary składane na tacę przeznaczone będą na pokrycie kosztów ogrzewania naszego kościoła.

Możesz również polubić…