nowe

Ogłoszenia Duszpasterskie

XIV Niedziela Zwykła – 04.07.2021 r.

  1. Dzisiaj jest pierwsza niedziela miesiąca – niedziela adoracyjna, po Mszy św. o godz. 12.00 – wystawienie Najświętszego Sakramentu i adoracja. Zapraszamy na adorację w ciszy, a o godz. 16.00 zapraszamy Wspólnoty Żywego Różańca na wspólną Koronkę do Bożego Miłosierdzia, potem będzie krótka konferencja, Różaniec i Msza św.
  2. W związku z tym, że od 1 lipca została w Olecku wprowadzona obowiązkowa segregacja śmieci, informujemy, że śmieci z cmentarza będziemy musieli segregować na ogólnych zasadach, czyli tak jak w domu. Bardzo prosimy, aby stosować się do tych zasad, na pojemnikach na śmieci są umieszczone naklejki z informacjami, jakie śmieci należy do jakiego pojemnika wrzucać.
  3. Zapraszamy na Ełcką Pielgrzymkę Pieszą na Jasną Górę. Jeśli ktoś dysponuje czasem to serdecznie zapraszamy do Grupy Sambia, która wyruszy tym razem z Ełku 28 lipca, a na Jasną Górę dotrze 11 sierpnia. Orientacyjny koszt to 300 zł. Dzisiaj w kościele NMP Królowej Polski o godz. 16.00 zapraszamy zainteresowanych na spotkanie organizacyjne.
  4. W przyszłą sobotę o godz. 18.00 zapraszamy na Mszę św. z modlitwą o uzdrowienie. Po Mszy św. wspólnotowa Adoracja Najświętszego Sakramentu.
  5. Jest do nabycia nowy numer Martyrii. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej.
  6. Zapowiedzi przedmałżeńskie: Adrian Wiszniewski, zam. Olecko, parafia tutejsza i Urszula Rogacka, zam. w parafii Cichy, zapowiedź II. Krzysztof Jakub Komorowski, zam. w parafii Cimochy i Anna Zielińska, zam. Olecko, parafia tutejsza, zapowiedź II. Igor Woźniak, zam. Warszawa, par. św. Rodziny na Zaciszu i Agnieszka Bujnowska, zam. Olecko, parafia tutejsza, zapowiedź I. Mateusz Kujawski, zam. Olecko, par. NMP Królowej Polski i Martyna Stachowicz zam. Olecko, par. NMP Królowej Polski, zapowiedź I.

Możesz również polubić…