nowe

Ogłoszenia Duszpasterskie

 

XV Niedziela Zwykła – 11.07.2021 r.

1.     Bóg zapłać za dzisiejsze ofiary, które przeznaczone są na fundusz remontowy naszej parafii.

2.      W związku z tym, że od 1 lipca została w Olecku wprowadzona obowiązkowa segregacja śmieci, informujemy, że śmieci z cmentarza będziemy musieli segregować na ogólnych zasadach, czyli tak jak w domu. Bardzo prosimy, aby stosować się do tych zasad, na pojemnikach na śmieci są umieszczone naklejki z informacjami, jakie śmieci należy do jakiego pojemnika wrzucać.

3.     Zapraszamy na Ełcką Pielgrzymkę Pieszą na Jasną Górę. Jeśli ktoś dysponuje czasem to serdecznie zapraszamy do Grupy Sambia, która wyruszy tym razem z Ełku 28 lipca, a na Jasną Górę dotrze 11 sierpnia. Orientacyjny koszt to 300 zł. Chętnych zapraszamy na spotkanie, które odbędzie się w parafii NMP Królowej Polski w przyszłą niedzielę o godz. 16.00.

4.     Zapowiedzi przedmałżeńskie: Igor Woźniak, zam. Warszawa, par. św. Rodziny na Zaciszu i Agnieszka Bujnowska, zam. Olecko, parafia tutejsza, zapowiedź II. Mateusz Kujawski, zam. Olecko, par. NMP Królowej Polski i Martyna Stachowicz zam. Olecko, par. NMP Królowej Polski, zapowiedź II.

5.     W tym tygodniu pożegnaliśmy śp. Zofię Dzienisiewicz. Wieczny odpoczynek racz jej dać Panie…

Możesz również polubić…