nowe

Ogłoszenia Duszpasterskie

XIII Niedziela Zwykła – 27.06.2021 r.

 1. Jeszcze w czerwcu zapraszamy na Nabożeństwa Czerwcowe do Najświętszego Serca Pana Jezusa, codziennie przed Mszą św. wieczorną, w dni powszednie o godz. 17.30, a w niedziele o godz. 16.30.
 2. Dzisiaj po Mszach św. możemy złożyć ofiary do puszek na duszpasterstwo młodzieży diecezji ełckiej.
 3. We wtorek 29 czerwca przypada Uroczystość św. Apostołów Piotra i Pawła. U nas Msze św. o godz. 7.30 i 18.00. Taca w tym dniu przeznaczona jest na potrzeby Stolicy Apostolskiej.
 4. W tym tygodniu przypada pierwszy czwartek, pierwszy piątek i pierwsza sobota miesiąca. W pierwszy czwartek Wystawienie Najświętszego Sakramentu i Adoracja od godz. 17.30.
 5. W I piątek nie będzie na razie odwiedzin chorych. Jeśli sytuacja na to pozwoli to pierwszopiątkowe odwiedziny chorych rozpoczniemy po wakacjach.
 6. W I piątek nabożeństwa do Najświętszego Serca Pana Jezusa po Mszach św. W tym dniu taca przeznaczona na fundusz misyjny diecezji ełckiej. Spowiedź przed Mszą św. W wakacje nie ma Mszy św. dla dzieci o godz. 16.00.
 7. W sobotę przypada I sobota miesiąca, zapraszamy na nabożeństwo wynagradzające do Niepokalanego Serca NMP: o godz. 17.30 – Różaniec, a po Mszy św. o godz. 18.00: wystawienie Najświętszego Sakramentu, 15 minutowa adoracja w ciszy i Litania Loretańska.
 8. Za tydzień pierwsza niedziela miesiąca – niedziela adoracyjna, po Mszy św. o godz. 12.00 – wystawienie Najświętszego Sakramentu i adoracja. Zapraszamy na adorację w ciszy, a o godz. 16.00 zapraszamy Wspólnoty Żywego Różańca na wspólną Koronkę do Bożego Miłosierdzia, potem będzie krótka konferencja, Różaniec i Msza św.
 9. W związku z tym, że od 1 lipca zostaje w Olecku wprowadzona obowiązkowa segregacja śmieci, informujemy, że śmieci z cmentarza będziemy musieli segregować na ogólnych zasadach, czyli tak jak w domu. Bardzo prosimy, aby stosować się do tych zasad, na pojemnikach na śmieci będą umieszczone naklejki z informacjami, jakie śmieci należy do jakiego pojemnika wrzucać.
 10. Zapraszamy na Ełcką Pielgrzymkę Pieszą na Jasną Górę. Jeśli ktoś dysponuje czasem to serdecznie zapraszamy do Grupy Sambia, która wyruszy tym razem z Ełku 28 lipca, a na Jasną Górę dotrze 11 sierpnia. Zapisy od 1 do 4 lipca, orientacyjny koszt to 300 zł. W przyszłą niedzielę w kościele NMP Królowej Polski o godz. 16.00 zapraszamy zainteresowanych na spotkanie organizacyjne.
 11. Zapowiedzi przedmałżeńskie: Jakub Jasiński i Agnieszka Szafrankowska, oboje zam. Olecko, w naszej parafii, zapowiedź II. Grzegorz Dziekoński i Emilia Kondracka, oboje zam. Olecko, w naszej parafii, zapowiedź II. Adrian Wiszniewski, zam. Olecko, parafia tutejsza i Urszula Rogacka, zam. w parafii Cichy, zapowiedź I. Krzysztof Jakub Komorowski, zam. w parafii Cimochy i Anna Zielińska, zam. Olecko, parafia tutejsza, zapowiedź I.

Możesz również polubić…