nowe

Ogłoszenia Duszpasterskie

XII Niedziela Zwykła – 20.06.2021 r.

 1. Informujemy, że od niedzieli 20 czerwca, czyli od dzisiaj, zostaje odwołana dyspensa od obowiązku uczestnictwa w Eucharystii w niedziele i dni świąteczne.
 2. Zapraszamy na Nabożeństwa Czerwcowe do Najświętszego Serca Pana Jezusa, codziennie przed Mszą św. wieczorną, w dni powszednie o godz. 17.30, a w niedziele o godz. 16.30.
 3. We ubiegły czwartek ks. bp Jerzy Mazur udzielił sakramentu bierzmowania młodzieży z naszej parafii. Młodzież bierzmowaną zapraszamy dzisiaj na Mszę św. o godz. 17.00, w czasie której każdy otrzyma pamiątkowy krzyżyk, a po Mszy św. ks. Paweł zaprasza na wspólne ognisko.
 4. Jutro jest trzeci poniedziałek miesiąca, zapraszamy członków Dzieła Nieustannej Nowenny Uczniów Jezusa na Mszę św. o godz. 18.00 i Koronkę do Ducha św.
 5. We czwartek 24 czerwca przypada Uroczystość Narodzenia św. Jana Chrzciciela. U nas Msze św. o godz. 7.30 i 18.00.
 6. W piątek 25 czerwca, jak każdego 25 dnia miesiąca, zapraszamy na modlitwę przez wstawiennictwo Najświętszej Maryi Panny Królowej Pokoju. O godz. 17.15 wystawienie Najświętszego Sakramentu i najpierw odmówimy Litanię do Serca Jezusowego. Natomiast o godz. 17.30 rozpocznie się Koronka do Matki Bożej Królowej Pokoju. Po Koronce zapraszamy na Mszę św. składkową. Ponieważ będzie to zarazem ostatni piątek miesiąca, więc po Mszy św. zapraszamy na Drogę Krzyżową w kościele.
 7. 24 czerwca we czwartek w przychodni ESKULAP przy ul. 11-go Listopada w Olecku odbędą się badania USG. Badania są odpłatne, rejestracja telefoniczna. Szczegóły na plakacie w przedsionku kościoła i w gablocie.
 8. Bóg zapłać za ofiary złożone dzisiaj na fundusz remontowy. Spłaciliśmy na razie wszelkie zobowiązania związane z zamontowaniem instalacji grzewczej w kościele. Udało się też w końcu załatwić formalności związane z odbiorem technicznym i podłączeniem do sieci gazowej. Pozostaje teraz tylko zabudowa rur przed ołtarzem i przy ścianach. Dziękujemy również za wszelkie ofiary na kościół, składane indywidualnie i na konto parafialne.
 9. W następną niedzielę po Mszach św. będą zbierane ofiary do puszek na duszpasterstwo młodzieży diecezji ełckiej.
 10. Zapowiedzi przedmałżeńskie: Jakub Jasiński i Agnieszka Szafrankowska, oboje zam. Olecko, w naszej parafii, zapowiedź I. Grzegorz Dziekoński i Emilia Kondracka, oboje zam. Olecko, w naszej parafii, zapowiedź I.
 11. W tym tygodniu pożegnaliśmy śp. Zdzisława Stankiewicza. Wieczny odpoczynek racz mu dać Panie…

Możesz również polubić…