nowe

Ogłoszenia Duszpasterskie

XI Niedziela Zwykła – 13.06.2021 r.

  1. Zapraszamy na Nabożeństwa Czerwcowe do Najświętszego Serca Pana Jezusa, codziennie przed Mszą św. wieczorną, w dni powszednie o godz. 17.30, a w niedziele o godz. 16.30.
  2. We czwartek na Mszy św. o godz. 19.00 ks. bp Jerzy Mazur udzieli sakramentu bierzmowania młodzieży z naszej parafii. W związku z tym kandydatów do bierzmowania zapraszamy na próby: w poniedziałek i wtorek po Mszy św. wieczornej, a więc ok. godz. 18.45. We wtorek po próbie, a więc ok. 19.15 będzie możliwość skorzystania z sakramentu spowiedzi, zapraszamy kandydatów do bierzmowania, ale również ich rodziców, krewnych i ewentualnie świadków. We środę kandydatów do bierzmowania zapraszamy na Mszę św. o godz. 18.00, a po Mszy św. na wspólnotową adorację prowadzoną przez ks. Adriana Sadowskiego, duszpasterza młodzieży diecezji ełckiej.
  3. Bóg zapłać za ofiary złożone dzisiaj na potrzeby Wyższego Seminarium Duchownego z Ełku. Natomiast taca na fundusz remontowy naszej parafii w tym miesiącu będzie w III niedzielę miesiąca, a więc za tydzień. Dziękujemy klerykowi Jakubowi, alumnowi II roku naszego Seminarium za jego dzisiejszą posługę w naszej parafii.

Możesz również polubić…