nowe

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

Uroczystość Jezusa Chrystusa Króla Wszechświata 20.11.2022 r.

  1. Dzisiaj w ostatnią niedzielę roku liturgicznego, obchodzimy Uroczystość Jezusa Chrystusa Króla Wszechświata. Po Mszy św. o godz. 10.00 wystawienie Najświętszego Sakramentu, Litania do Serca Pana Jezusa i Akt poświęcenia rodzaju ludzkiego Chrystusowi Królowi.
  2. Przez cały listopad, pół godziny przed Mszą św. wieczorną, w dni powszednie o godz. 17.30, a w niedziele o godz. 16.30 zapraszamy na wypominki za zmarłych. W czwartki i soboty odmawiamy Różaniec z wypominkami, natomiast w pozostałe dni będziemy śpiewać Żałobne Nieszpory.
  3. Dzisiaj po Mszy św. o godz. 17.00 zapraszamy na spotkanie kandydatów przygotowujących się do sakramentu bierzmowania.
  4. W piątek jest ostatni piątek miesiąca. Nie będzie Drogi Krzyżowej, natomiast ponieważ jest to 25 dzień miesiąca, zapraszamy na modlitwę do Matki Bożej Królowej Pokoju: wystawienie Najświętszego Sakramentu o godz. 17.00, potem o godz. 17.30 – nieszpory za zmarłych i o 18.00 – Msza św. składkowa.
  5. Inauguracja XXI roku Dzieła Nieustannej Nowenny Uczniów Jezusa w naszym rejonie będzie miała miejsce w sobotę 26 listopada. Członków dzieła zapraszamy na godz. 10.00, najpierw będzie Adoracja Najświętszego Sakramentu, konferencja i Koronka do Ducha Świętego, a następnie Msza św. o godz. 11.00, którą będzie celebrować ks. bp Jerzy Mazur. Po Mszy św. chcemy zaprosić wszystkich obecnych do Domu Parafialnego na herbatę i ciasto. Dlatego prosimy, aby w piątek na godz. 15.00 zgłosiły się osoby chętne do przygotowania salek w Domu Parafialnym. Natomiast ciasta można przynosić albo w piątek wieczorem albo w sobotę rano.
  6. Za tydzień jest I Niedziela Adwentu, na Mszy św. o godz. 8.00 poświęcimy opłatki na stół wigilijny. Opłatki będzie można nabywać albo w kancelarii parafialnej, albo po każdej Mszy św. przed kościołem lub w zakrystii.
  7. Prosimy, aby w niedzielę za tydzień dzieci przyszły trochę wcześniej na Mszę św., od godz. 11.45 będzie próba śpiewu.
  8. Zapraszamy dzieci na spotkania oazowe, które odbywają się w soboty w Domu Parafialnym. W tę sobotę wyjątkowo zapraszamy dzieci na godz. 10.00.
  9. Dziękujemy księdzu Michałowi za wspólną modlitwę i słowo na dzisiejszą niedzielę. Po Mszy św. będziemy mieli możliwość wsparcia jego posługi misyjnej swoimi ofiarami, ks. Michał będzie do dyspozycji przy wyjściu z kościoła.

Możesz również polubić…