nowe

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

XXVI Niedziela Zwykła 26.09.2021 r.

  1. W tym tygodniu rozpoczyna się miesiąc październik, więc zapraszamy na Nabożeństwa Różańcowe, w dni powszednie o godz. 17.30, w niedziele o godz. 16.30. Dla dzieci nabożeństwa są we środy i piątki o godz. 16.00 (w I piątek miesiąca różaniec dla dzieci będzie wyjątkowo o 15.30 – przed Mszą św. o godz. 16.00).
  2. W tym tygodniu przypada pierwszy piątek i pierwsza sobota miesiąca. W I piątek odwiedziny chorych w godzinach przedpołudniowych. Nabożeństwa do Najświętszego Serca Pana Jezusa po Mszach Świętych o godz. 7.30 i 18.00. W tym dniu taca przeznaczona na Fundusz Misyjny diecezji ełckiej. Spowiedź przed Mszą św. Dzieci zapraszamy na Mszę św. o godz. 16.00. Najpierw od godz. 15.30 będzie dla nich spowiedź i różaniec, a potem Msza św.
  3. W sobotę przypada I sobota miesiąca, zapraszamy na nabożeństwo wynagradzające do Niepokalanego Serca NMP: o godz. 17.30 – Różaniec, a po Mszy św. wystawienie Najświętszego Sakramentu i Litania Loretańska.
  4. Za tydzień pierwsza niedziela miesiąca, po Mszy św. o godz. 12.00 – wystawienie Najświętszego Sakramentu i adoracja. Zapraszamy na adorację w ciszy, a o godz. 16.00 zapraszamy Wspólnoty Żywego Różańca na wspólną Koronkę do Bożego Miłosierdzia, a o godz. 16.30 na Nabożeństwo Różańcowe.
  5. Rozpoczynamy przygotowanie do sakramentu bierzmowania i I Komunii św. Dzieci z klas III wraz z rodzicami zapraszamy w niedziele na Mszę św. o godz. 12.00, natomiast młodzież z klas VIII na Mszę św. o godz. 17.00. Na razie zaczynamy od regularnego uczestnictwa w niedzielnej Mszy św., natomiast na pierwsze spotkanie formacyjne zapraszamy w niedzielę za 2 tygodnie, czyli 10 października: dzieci z klas III wraz z rodzicami po Mszy św. o godz. 12.00, młodzież z klas VIII wraz z rodzicami po Mszy św. o godz. 17.00.
  6. Bóg zapłać za dzisiejsze ofiary na potrzeby Wyższego Seminarium Duchownego w Ełku.
  7. Dziękujemy ks. Mariuszowi za dzisiejszą homilię i posługę, i za wszelką pomoc w czasie wakacji w naszej wspólnocie parafialnej. Niebawem rozpocznie się nowy rok akademicki, więc ks. Mariusz wraca już do Warszawy, ale mamy nadzieję, że jeszcze od czasu do czasu będzie się u nas pojawiał. Życzymy wszelkiego błogosławieństwa i sukcesów na uczelni i w dalszej posłudze duszpasterskiej.

Możesz również polubić…