nowe

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

XXV Niedziela Zwykła 19.09.2021 r.

  1. Jutro jest trzeci poniedziałek miesiąca, po Mszy św. wieczornej zapraszamy członków Dzieła Nieustannej Nowenny Uczniów Jezusa na wspólną modlitwę do Ducha św.
  2. Członków Dzieła Nieustannej Nowenny zapraszamy również na wyjazd na dzień skupienia, który odbędzie się na Wigrach w sobotę 2 października. Chętnych prosimy o zgłaszanie się do p. Czesławy Pojawa albo do kancelarii parafialnej.
  3. W piątek jest ostatni piątek miesiąca, o godz. 17.30 zapraszamy na Drogę Krzyżową, a potem na Mszę św. składkową.
  4. W najbliższą sobotę 25 września, jak każdego 25 dnia miesiąca, zapraszamy na modlitwę do Matki Bożej Królowej Pokoju. W tym miesiącu wystawienie Najświętszego Sakramentu i modlitwa przez wstawiennictwo Najświętszej Maryi Panny Królowej Pokoju o godz. 17.30.
  5. W niedzielę za tydzień ofiary składane na tacę przeznaczone będą na potrzeby Wyższego Seminarium Duchownego w Ełku.
  6. Od przyszłej niedzieli rozpoczynamy przygotowanie do sakramentu bierzmowania i I Komunii Św. Dzieci z klas III wraz z rodzicami zapraszamy na Mszę św. o godz. 12.00, natomiast młodzież z klas VIII na Mszę św. o godz. 17.00.
  7. W drugą niedzielę października 10.10.2021 r. po Mszy św. o godz. 17.00 zapraszamy na spotkanie rodziców młodzieży przygotowującej się do sakramentu bierzmowania, a więc z klas VIII z naszej parafii. Natomiast spotkanie z rodzicami dzieci z klas III, które będą się przygotowywały do I Komunii Św. planujemy również w niedzielę 10 października po Mszy św. o godz. 12.00.
  8. W tym tygodniu do wieczności odeszła: śp. Lidia Juszczyszyn. Wieczny odpoczynek…

Możesz również polubić…