nowe

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

12.09.2021 r.

  1. Dziś w naszym Sanktuarium przeżywamy Uroczystość odpustową Podwyższenia Krzyża Świętego. Główna Msza św. odpustowa o godz. 13.00. Przewodniczyć jej będzie ks. dr Paweł Makarewicz, Oficjał Sądu Biskupiego w Ełku. Po Mszy św. procesja eucharystyczna wokół kościoła.
  2. Dziękujemy za duchowe przygotowanie do odpustu i głoszone słowo Boże ks. Danielowi Kowalskiemu. Życzymy Bożego błogosławieństwa i sukcesów duszpasterskich i naukowych na każdym etapie jego życia kapłańskiego.
  3. W przygotowanie do odpustu zaangażowało się wielu parafian. Bóg zapłać wszystkim za wszelką pomoc. Dziękujemy za modlitwę, ofiary, złożone dary i produkty, wykonane prace porządkowe i dekoracyjne, za wszelkie przejawy życzliwości, przede wszystkim naszym wspólnotom: Żywego Różańca, Odnowy w Duchu Świętym, Mężczyznom Świętego Józefa i wszystkim parafianom za wszelkie dobro. Bóg zapłać wszystkim przybyłym kapłanom i spowiednikom.
  4. Tradycyjnie przybywają na uroczystość odpustową pielgrzymki piesze z okolicznych parafii. Dziękujemy za trud pielgrzymowania. Po Mszy Świętej o godz. 13.00 zaprosimy wszystkich pielgrzymów i chętnych parafian na poczęstunek i wspólne świętowanie.
  5. We wtorek 14 września przypada liturgiczne Święto Podwyższenia Krzyża Świętego, zapraszamy na Msze św. o godz. 7.30 i 18.00. Po Mszy św. o godz. 18.00 zapraszamy na nabożeństwo Adoracji Krzyża, przygotowane i prowadzone przez ks. Mariusza wraz ze Wspólnotą Odnowy w Duchu św.
  6. Jest jeszcze nowy wrześniowy numer Martyrii. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej.

W tym tygodniu do wieczności odszedł: śp. Karol Jaroszuk. Wieczny odpoczynek racz mu dać Panie…

Możesz również polubić…