nowe

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

XX NIEDZIELA ZWYKŁA 20.08.2023 r.

  1. Przygotowujemy się duchowo do uroczystości odpustowej w naszej parafii. Zapraszamy na różaniec prowadzony przez wspólnoty Żywego Różańca w dni powszednie o godz. 17.15, a w niedziele o godz. 9.15.
  2. W piątek, jak każdego 25 dnia miesiąca, zapraszamy na modlitwę do Matki Bożej Królowej Pokoju. W tym miesiącu wystawienie Najświętszego Sakramentu i modlitwa przez wstawiennictwo Najświętszej Maryi Panny Królowej Pokoju od godz. 17.00, a potem o godz. 17.15 modlitwa różańcowa.
  3. W piątek jest również ostatni piątek miesiąca. Nie będzie w tym miesiącu Drogi Krzyżowej, natomiast zapraszamy o 17.00 na nabożeństwo i modlitwę różańcową i o 18.00 na Mszę składkową.
  4. W sobotę 26 sierpnia przypada Uroczystość Matki Bożej Częstochowskiej. Zapraszamy na Msze św. w naszym kościele o godz. 7.30 i 18.00.
  5. Dzisiaj jest ostatnia niedziela posługi duszpasterskiej ks. Pawła w naszej parafii. Od 24 sierpnia ks. Paweł został mianowany wikariuszem w parafii Najświętszego Serca Jezusowego w Augustowie. Bardzo serdecznie pragniemy mu podziękować za jego trzyletnią posługę wśród nas. I życzyć wszelkiego błogosławieństwa na dalsze lata kapłańskiej służby i aby w tej nowej parafii czuł się przynajmniej tak dobrze jak u nas. Bóg zapłać za wszelkie dobro!

Możesz również polubić…