nowe

Ogłoszenia Duszpasterskie

III Niedziela Wielkanocna – 23.04.2023 r.

  1. Dzisiaj jest Niedziela Biblijna, która rozpoczyna w Kościele Ogólnopolski Tydzień Biblijny. Zachęcamy do systematycznej lektury Pisma św. Natomiast w przyszłą niedzielę jest Światowy Dzień Modlitw o Powołania, i rozpocznie się Tydzień Modlitw o Powołania.
  2. Zapraszamy do wspólnej modlitwy i na Różaniec ekspiacyjny za grzech aborcji, dzisiaj o godz. 17.00 przy pomniku św. Jana Pawła II przy kościele NMP Królowej Polski.
  3. Dzisiaj po Mszy św. o godz. 17.00 odbędzie się spotkanie dla kandydatów przygotowujących się do sakramentu Bierzmowania.
  4. Natomiast rodziców dzieci przygotowujących się do I Komunii św. zapraszamy na spotkanie w niedzielę za tydzień po Mszy św. o godz. 12.00.
  5. We wtorek 25 dnia kwietnia, zapraszamy na modlitwę do Matki Bożej Królowej Pokoju: wystawienie Najświętszego Sakramentu i modlitwa przez wstawiennictwo NMP Królowej Pokoju o godz. 17.30.
  6. W piątek jest ostatni piątek miesiąca, ponieważ trwamy w okresie wielkanocnym zapraszamy na Drogę Światła, która rozpocznie się o godz. 17.15, a potem na Mszę św. składkową o godz. 18.00.
  7. W sobotę 29 kwietnia w parafii salezjańskiej MB Miłosierdzia w Suwałkach będzie gościł brat Elia Cataldo, uważany za jednego z najbardziej niezwykłych stygmatyków i mistyków XXI wieku. Księża Salezjanie zapraszają na spotkanie z bratem Elia, które rozpocznie się o godz. 13.00, o godz. 14.00 będzie Msza św. Szczegóły na plakacie w gablocie.
  8. W poniedziałek 24 kwietnia po Mszy św. o godz. 18.00 zapraszamy na spotkanie Parafialnej Rady Duszpasterskiej i Ekonomicznej.

Możesz również polubić…