nowe

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

II Niedziela po Narodzeniu Pańskim 02.01.2022 r.

  1. Dzisiaj jest pierwsza niedziela miesiąca, po Mszy św. o godz. 12.00 – wystawienie Najświętszego Sakramentu i adoracja. Zapraszamy na adorację w ciszy, a o godz. 16.00 zapraszamy Wspólnoty Żywego Różańca na wspólną Koronkę do Bożego Miłosierdzia i Różaniec. O godz. 17.00 – Msza św. w ich intencji.
  2. We czwartek 6 stycznia przypada uroczystość Objawienia Pańskiego. U nas Msze św. w porządku niedzielnym o 8.00, 10.00, 12.00 i 17.00. Jest to dzień modlitw w intencji misjonarzy, a także Misyjny Dzień Dzieci. Podczas Mszy św. błogosławieństwo kredy, którą oznaczymy drzwi naszych katolickich domów.
  3. W piątek 7 stycznia przypada I piątek miesiąca. Odwiedziny chorych od godz. 9.00. Nabożeństwa do Najświętszego Serca Pana Jezusa po Mszach św. o godz. 7.30 i 18.00. Taca przeznaczona na Fundusz Misyjny diecezji ełckiej. Spowiedź przed Mszą św. Dzieci zapraszamy na Mszę św. o godz. 16.00, od 15.30 będzie dla nich spowiedź.
  4. Jak już informowaliśmy, w styczniu w kolejne
  5. dni tygodnia będziemy zapraszać do kościoła na Mszę św. wieczorną rodziny z poszczególnych ulic naszej parafii. Każdego dnia będzie odprawiona Msza św. w intencji mieszkańców jednej lub kilku sąsiadujących ze sobą ulic, ze specjalnym błogosławieństwem kolędowym. Poszczególne rodziny po Mszy św. otrzymają folderek z modlitwą oraz książeczkę „Rodzina zjednoczona na modlitwie”. Będzie też można zabrać ze sobą do domów wodę święconą. Będzie również możliwość złożenia ofiary na kolędę.
  6. Na pierwsze dni stycznia zapraszamy na Mszę o godz. 18.00: w poniedziałek 3 stycznia mieszkańców Placu Zamkowego, we wtorek 4 stycznia mieszkańców ulic Zamkowej, Młynowej i Jagiellońskiej, we środę 5 stycznia mieszkańców ulic Mazurskiej, Cisowej, Warmińskiej i 1-go Maja.
  7. Rozkład Mszy św. kolędowych na cały miesiąc można znaleźć na tablicy ogłoszeń albo na stronie internetowej naszej parafii.
  8. W tym tygodniu do wieczności odeszli: śp. Jan Karniej i Irena Skierska-Stuczyk. Wieczny odpoczynek racz im dać Panie…

Możesz również polubić…