nowe

Ogłoszenia Duszpasterskie

II Niedziela Wielkanocna – 16.04.2023 r.

  1. Dzisiaj przypada Uroczystość Miłosierdzia Bożego. Jest to zarazem święto patronalne Caritas i wszystkich, którzy zajmują się dziełami charytatywnymi. W Kościele w Polsce dzisiejszą uroczystością rozpoczyna się 79. Tydzień Miłosierdzia. Bóg zapłać za ofiary składane na tacę, które przeznaczone są na duszpasterstwo charytatywne diecezji ełckiej.
  2. Jutro jest trzeci poniedziałek miesiąca, wieczorem o godz. 18.00 zapraszamy członków Dzieła Nieustannej Nowenny Uczniów Jezusa na Mszę św. i wspólną modlitwę do Ducha św.
  3. Za tydzień w III Niedzielę Wielkanocną będziemy przeżywać Niedzielę Biblijną i rozpocznie się ogólnopolski Tydzień Biblijny. Zachęcamy do pogłębionej lektury Pisma Świętego i medytacji nad przeczytanym czy usłyszanym Słowem Bożym.
  4. W niedzielę za tydzień na Mszy o godz. 12.00 zapraszamy dzieci do wspólnego śpiewania. Prosimy, aby dzieci przyszły trochę wcześniej, od godz. 11.45 będzie próba śpiewu. Dzieci zapraszamy również na próbę śpiewu we wtorek o godz. 17.00 w sali w domu parafialnym.
  5. Spotkanie z kandydatami do bierzmowania również w niedzielę za tydzień, po Mszy św. wieczornej o godz. 17.00.
  6. Szkoła Podstawowa Nr 1 im. Henryka Sienkiewicza w Olecku bardzo serdecznie dziękuje wszystkim parafianom za wsparcie naszej akcji „Adopcja serca na odległość”. Dzięki Waszej ofiarności, dobroci serca dochód ze sprzedaży palm wielkanocnych pozwoli utrzymać troje naszych podopiecznych. Zapewnimy im przez rok edukację, leczenie, wyżywienie, pomoc socjalną. Bóg zapłać.
  7. W poniedziałek 24 kwietnia po Mszy św. o godz. 18.00 zapraszamy na spotkanie Parafialnej Rady Duszpasterskiej i Ekonomicznej.

Możesz również polubić…