nowe

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE I NIEDZIELA ADWENTU

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

I NIEDZIELA ADWENTU

  1. Zapraszamy na Msze Święte Roratnie ku czci Matki Bożej w środy i soboty na godz. 6:00. Intencje Mszy Świętych przyjęte na godz. 7:30 będą odprawione o godz. 6:00. Na roraty przychodzimy z lampionami.
  2. W piątek 8 grudnia- Uroczystość Niepokalanego Poczęcia NMP. Dary złożone na tacę w tym dniu są przeznaczone na fundusz zapomogowy dla parafii w potrzebie. Msze Święte w tym dniu o godz. 7:30 i 18:00. W Kościele Matki Bożej Królowej Polski po Mszy Świętej wieczorowej będzie wykonany AKATYST ku czci Matki Bożej. W naszej parafii zostanie wykonany na zakończenie rekolekcji we wtorek po Mszy Świętej wieczorowej. Zapraszamy.
  3. Dzisiaj poświęcamy opłatki na stół wigilijny można je odbierać je w kancelarii parafialnej oraz świece na stół wigilijny. Dar złożony za opłatki będzie przeznaczony na ubezpieczenie Kościoła i budynków parafialnych.
  4. Otrzymaliśmy świece, Wigilijne Dzieło Pomocy Dzieciom. Wszyscy możemy być dla innych świadkami nadziei na bezpieczne jutro i zasłużyć na miano Apostołów Miłosierdzia. Świece małe 6 zł, świeca kula 13 zł.
  5. Za tydzień Dzień Modlitw za Kościół na Wschodzie. Ofiary do tzw. Puszek przeznaczone będą na Fundusz Pomocy Kościołowi na Wschodzie.
  6. Za Tydzień rozpoczynamy Rekolekcje Adwentowe. Poprowadzi je Ks. Paweł Staniaszek pracujący w Odessie na Ukrainie, rekolekcje będą trwały do wtorku włącznie. Młodzież przygotowująca się do sakramentu bierzmowania przychodzi w niedzielę na Mszę Świętą o godz. 17:00 i później spotkanie w domu parafialnym.
  7. Za tydzień II niedziela miesiąca, ofiary z tacy przeznaczone będą na fundusz remontowy Kościoła.
  8. W przyszłą sobotę w naszej parafii Msza Święta z modlitwą o uzdrowienie o godz. 18:00, a później nabożeństwo. Zapraszamy.
  9. W tym tygodniu do wieczności odszedł + Wiktor Ostapkowicz, Wieczny odpoczynek….

 

Możesz również polubić…