nowe

Ogłoszenia Duszpasterskie IV Niedziela Zwykła 28.01.2018

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

IV NIEDZIELA ZWYKŁA 28.01.2017

  1. Dziękujemy za przyjęcie kapłanów z wizytą duszpasterską, za wspólną modlitwę praz dary złożone na potrzeby parafii.
  2. W tym tygodniu I czwartek I piątek i I sobota miesiąca.  W I czwartek o godz. 17:00 wystawienie Najświętszego Sakramentu i Godzina Święta. W I piątek do południa odwiedziny u chorych, spowiedź dla dzieci o godz. 16:00 i o godz. 17:30 dla dorosłych. Ofiary w tym dniu przeznaczone są na misje, w tym dniu nie ma także wizyty duszpasterskiej. W I sobotę miesiąca o godz. 18:00 Msza Święta i  nabożeństwo I sobotnie.
  3. 02 lutego w piątek Święto Ofiarowania Pańskiego, czyli Matki Boskiej Gromnicznej. Msza Święta z błogosławieństwem świec o 7:30, 10:00 i 18:00. Ofiary złożone w tym dniu na tacę przeznaczone są na Zakon Sióstr Karmelitanek w Ełku.
  4. Za tydzień w I niedzielę miesiąca adoracja Najświętszego Sakramentu po Mszy Świętej o godz. 10:00 i od godz. 13:00- 16:00 adoracja w ciszy. Od godz. 16:00 zapraszamy Wspólnoty Żywego Różańca.
  5. Zapowiedzi przedmałżeńskie: Bogdan Biłda cywilnie związany i Aneta Baranowska cywilnie związana, ul. Młynowa 12/7. Ktokolwiek wiedziałby o przeszkodach zachodzących między tymi osobami w sumieniu zobowiązany jest to zgłosić to do kancelarii parafialnej.
  6. Plan Wizyty Duszpasterskiej jest zamieszczony na stronie internetowej w oddzielnej zakładce oraz przy wyjściu z kościoła i gablocie.
  7. W naszej parafii w Domu Parafialnym  03 lutego odbędzie się dzień skupienia dla małżeństw. „DUCH ŚWIĘTY, KTÓRY UMACNIA MIŁOŚC MAŁŻEŃSKĄ” będą poruszane tematy:

O potrzebie pojednania i przebaczenia”   – czyli jak poprawić relacje w naszym  małżeństwie. „My- rodzice – teściowie” –  czyli  jak ustawić  priorytety aby uniknąć „zgrzytów” w naszym małżeństwie. Więcej informacji na ulotkach, które są wyłożone pod chórem. Zapraszamy do zapisywania się i aktywnego uczestnictwa.

  1. Do wieczności w tym tygodniu odeszli + Stefan Kurowski, + Stanisław Giegliński, + Czesława Sabas- Uglik, Dobry Jezu….      

 

Możesz również polubić…