nowe

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE III NIEDZIELA ZWYKŁA 21.01.2017

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

III NIEDZIELA ZWYKŁA 21.01.2017

 1. Dziękujemy za przyjęcie kapłanów z wizytą duszpasterską, za wspólną modlitwę praz dary złożone na potrzeby parafii.
 2. Dzisiaj Dzień Babci i jutro Dzień Dziadka, modlimy się o Boże Błogosławieństwo dla żyjących, a dla zmarłych o wieczny Pokój w Domu Ojca.
 3. W tym tygodniu 26 stycznia w piątek Dzień Islamu w Kościele Katolickim w Polsce.
 4. Zapowiedzi przedmałżeńskie: Bogdan Biłda cywilnie związany i Aneta Baranowska cywilnie związana, ul. Młynowa 12/7. Ktokolwiek wiedziałby o przeszkodach zachodzących między tymi osobami w sumieniu zobowiązany jest to zgłosić to do kancelarii parafialnej.
 5. W tym tygodniu mamy następujące wspomnienia świętych:
 6. W środę 24 stycznia Św. Franciszka Salezego, b, dK
 7. W czwartek 25 stycznia Święto Nawrócenia św. Pawła Ap
 8. W piątek 26 stycznia- św. Tymoteusza i Tytusa, b,
 9. W Piątek 26 stycznia o godz.17:30 nabożeństwo Drogi Krzyżowej oraz Msza Święta Składkowa.
 10. W sobotę 27 stycznia zachęcamy do włączenia się w inicjatywę FUNDACJI SHALOM, która zwraca się z apelem, aby w oknie każdego domu na terenie diecezji ełckiej, została zapalona świeca. Jest to symbol pamięci o wszystkich ofiarach Holokaustu.
 11. Plan Wizyty Duszpasterskiej jest zamieszczony na stronie internetowej w oddzielnej zakładce oraz przy wyjściu z kościoła i gablocie.
 12. W naszej parafii w Domu Parafialnym  03 lutego odbędzie się dzień skupienia dla małżeństw. „DUCH ŚWIĘTY, KTÓRY UMACNIA MIŁOŚC MAŁŻEŃSKĄ” będą poruszane tematy:

O potrzebie pojednania i przebaczenia”   – czyli jak poprawić relacje w naszym  małżeństwie. „My- rodzice – teściowie” –  czyli  jak ustawić  priorytety aby uniknąć „zgrzytów” w naszym małżeństwie. Więcej informacji na ulotkach, które są wyłożone pod chórem. Zapraszamy do zapisywania się i aktywnego uczestnictwa.

 1. Do wieczności w tym tygodniu odszedł + Ryszard Reczko, Dobry Jezu….

Możesz również polubić…