nowe

Ogłoszenia Duszpasterskie

V Niedziela Wielkanocna – 07.05.2023 r.

  1. Rozpoczął się miesiąc maj. Nabożeństwa Majowe przed Mszą św. wieczorną, w dni powszednie o godz. 17.30, a w niedziele o godz. 16.30.
  2. Dzisiaj jest pierwsza niedziela miesiąca, po Mszy św. o godz. 12.00 – wystawienie Najświętszego Sakramentu i adoracja. O godz. 16.00 zapraszamy Wspólnoty Żywego Różańca na wspólną Koronkę do Bożego Miłosierdzia, bezpośrednio potem będzie Różaniec, następnie odśpiewamy Litanię do NMP i o godz. 17.00 rozpocznie się Msza św.
  3. W tym tygodniu, począwszy od dnia jutrzejszego, w czasie Nabożeństwa Majowego będziemy odmawiać Nowennę do św. Andrzeja Boboli, ostatni dzień Nowenny przypadnie we wtorek 16 maja, kiedy będziemy obchodzić święto tego świętego, patrona naszej Ojczyzny. Serdecznie zapraszamy do wspólnej modlitwy podczas Nowenny.
  4. W sobotę 13 maja dzieci z naszej parafii przystąpią do I Komunii św. w dwóch grupach: o godz. 10.00, i godz. 12.00. Dzieci zapraszamy na próby: we środę o godz. 16.00 dla dzieci z klasy III c i III d (z p. Darkiem), we czwartek o godz. 16.00 dla dzieci z klasy III a i III b (z p. Bożenką). Natomiast we wtorek 9 maja po Mszy św. wieczornej ok. godz. 18.45 zapraszamy wszystkie dzieci na próbę śpiewu.
  5. Pierwsza spowiedź dzieci przed I Komunią św. – w piątek od godz. 15.30.
  6. Młodzież przygotowującą się do sakramentu bierzmowania zapraszamy na spotkanie formacyjne jutro po Mszy św. wieczornej.
  7. W sobotę jest druga sobota miesiąca, wraz ze wspólnotą Odnowy w Duchu św. zapraszamy na Mszę św. o godz. 18.00, po Mszy św. adoracja Najświętszego Sakramentu z modlitwą o uzdrowienie duszy i ciała.
  8. Za tydzień jest druga niedziela miesiąca, tradycyjnie ofiary składane na tacę przeznaczone będą na pokrycie kosztów ogrzewania naszego kościoła i fundusz remontowy.
  9. Jest jeszcze do nabycia majowy numer Martyrii. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej.

Możesz również polubić…