nowe

Ogłoszenia Duszpasterskie

VI Niedziela Wielkanocna – 14.05.2023 r.

  1. Bóg zapłać za ofiary złożone dziś na tacę, które są przeznaczone na pokrycie kosztów ogrzewania kościoła i fundusz remontowy naszej parafii.
  2. Zapraszamy na Nabożeństwa Majowe – codziennie przed Mszą św. wieczorną, w dni powszednie o godz. 17.30, w niedziele o godz. 16.30.
  3. Jutro jest trzeci poniedziałek miesiąca, członków Dzieła Nieustannej Nowenny Uczniów Jezusa zapraszamy o godz. 18.00 na Mszę św. w ich intencji, a po Mszy św. na wspólną modlitwę do Ducha św.
  4. We wtorek 16 maja przypada święto św. Andrzeja Boboli. Zapraszamy jeszcze jutro i pojutrze na Nowennę do św. Andrzeja Boboli, którą odmawiamy w czasie Nabożeństwa Majowego.
  5. Wczoraj dwie grupy dzieci z naszej parafii przystąpiły do I Komunii św. Od dzisiaj do piątku dzieci te przeżywają swój „Biały Tydzień”. Od jutra codziennie wieczorem spotykamy się najpierw na Nabożeństwie Majowym o godz. 17.30 a potem na Mszy św. o godz. 18.00. W czasie Mszy św. codziennie będziemy święcić pamiątki I Komunii św., w poniedziałek poświęcenie książeczek do nabożeństwa.
  6. W niedzielę za tydzień przypada uroczystość Wniebowstąpienia Pańskiego a za 2 tygodnie uroczystość Zesłania Ducha św. Od piątku rozpoczniemy Nowennę przed uroczystością Zesłania Ducha św., którą będziemy odmawiać w czasie Nabożeństwa Majowego.

Możesz również polubić…