nowe

Ogłoszenia Duszpasterskie

VII Niedziela Wielkanocna – WNIEBOWSTĄPIENIE – 21.05.2023 r.

  1. Bóg zapłać Siostrze Joannie za obecność w naszej wspólnocie i świadectwo. Po Mszy będziemy mogli złożyć ofiary do puszki, aby wesprzeć działalność misyjną prowadzoną przez Siostrę w Boliwii. Życzymy Siostrze Bożego błogosławieństwa w jej posłudze.
  2. Zapraszamy na Nabożeństwa Majowe – codziennie przed Mszą św. wieczorną, w dni powszednie o godz. 17.30, w niedziele o godz. 16.30. W tym tygodniu w czasie Nabożeństwa Majowego odmawiamy Nowennę przed Uroczystością Zesłania Ducha św.
  3. We czwartek 25 maja, jak każdego 25 dnia miesiąca, zapraszamy na modlitwę do Matki Bożej Królowej Pokoju: wystawienie Najświętszego Sakramentu i modlitwa przez wstawiennictwo Najświętszej Maryi Panny Królowej Pokoju o godz. 17.15, następnie – Nabożeństwo Majowe i Nowenna do Ducha św.
  4. W piątek jest ostatni piątek miesiąca. Nie będzie w ten piątek Drogi Krzyżowej, zapraszamy o godz. 17.30 zapraszamy na Nabożeństwo Majowe i Nowennę do Ducha św. i o godz. 18.00 na Mszę św. składkową.
  5. W najbliższą niedzielę, na Mszy św. o godz. 12.00, dzieci z klas IV będą obchodzić rocznicę I Komunii Św., serdecznie zapraszamy wraz z rodzicami te dzieci, które przystąpiły do I Komunii Św. w ubiegłym roku. Zachęcamy, aby dzieci w miarę możliwości przystąpiły również do sakramentu pokuty.
  6. Prosimy, aby w niedzielę za tydzień dzieci przyszły trochę wcześniej na Mszę św., od godz. 11.45 będzie próba śpiewu.

Możesz również polubić…