nowe

Ogłoszenia duszpasterskie

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE
XXI NIEDZIELA ZWYKŁA 23.08.2020 r.

  1. Przygotowujemy się duchowo do uroczystości odpustowej w naszej parafii. Zapraszamy na różaniec prowadzony przez wspólnoty Żywego Różańca w dni powszednie o godz. 17.15, a w niedziele o godz. 9.15.
  2. W związku z odpustem zapraszam na spotkanie członków naszej Rady Parafialnej w poniedziałek po Mszy św. wieczornej..
  3. We wtorek, jak każdego 25 dnia miesiąca, zapraszamy na modlitwę do Matki Bożej Królowej Pokoju. Wystawienie Najświętszego Sakramentu i modlitwa przez wstawiennictwo Najświętszej Maryi Panny Królowej Pokoju o godz. 17.00, a potem o godz. 17.15 modlitwa różańcowa.
  4. We środę 26 sierpnia przypada Uroczystość Matki Bożej Częstochowskiej. Zapraszamy na Msze św. w naszym kościele o godz. 7.30 i 18.00. Po Mszy św. o godz. 18.00 zapraszam na spotkanie wszystkie osoby z naszej parafii należące do Wspólnot Żywego Różańca.
  5. W piątek 28 sierpnia jest ostatni piątek miesiąca, zapraszamy do naszego sanktuarium na Drogę Krzyżową i na Mszę św. składkową. W ten piątek wyjątkowo Droga Krzyżowa będzie po Mszy św. ok. godz. 18.30, ponieważ przed Mszą św. o 17.15 jest modlitwa różańcowa.
  6. Dzisiaj jest ostatni dzień posługi duszpasterskiej w naszej parafii ks. Arkadiusza Gutowskiego. Bardzo serdecznie pragniemy mu podziękować za jego dwuletnią posługę wśród nas. I życzyć wszelkiego błogosławieństwa na dalsze lata kapłańskiej służby i aby na nowej parafii czuł się przynajmniej tak dobrze jak u nas. Bóg zapłać za wszelkie dobro!
  7. W tym tygodniu z naszej parafii do wieczności odeszli: śp. Wiesława Jabłońska i śp. Wiesław Falejczyk. Dobry Jezu a nasz Panie, daj im wieczne spoczywanie.

Możesz również polubić…