nowe

Ogłoszenia Duszpasterskie

II Niedziela Wielkiego Postu – 5 Marca 2023 r.

  1. Dzisiaj jest pierwsza niedziela miesiąca, po Mszy św. o godz. 12.00 – wystawienie Najświętszego Sakramentu i adoracja. Zapraszamy na adorację w ciszy, a o godz. 16.00 zapraszamy Wspólnoty Żywego Różańca na wspólną Koronkę do Bożego Miłosierdzia, Różaniec i Mszę św.
  2. Dzisiaj w II Niedzielę Wielkiego Postu przypada Niedziela Misyjna Ad gentes – po Mszach św. możemy złożyć ofiary do puszek na Krajowy Fundusz Misyjny.
  3. Przypominamy, że Nabożeństwa Drogi Krzyżowej w Wielkim Poście są odprawiane w piątki o godz. 17.30 dla dorosłych, a dla dzieci i młodzieży o godz. 16.00. Natomiast na Gorzkie Żale zapraszamy w niedziele po Mszy św. o godz. 10.00.
  4. We wtorek jest pierwszy wtorek miesiąca, wraz ze wspólnotą Franciszkańskiego Zakonu Świeckich o godz. 17.30 zapraszamy na Nabożeństwo Franciszkańskie Oficjum 12 Ojcze nasz.
  5. W sobotę jest druga sobota miesiąca, wraz ze wspólnotą Odnowy w Duchu św. zapraszamy na Mszę św. o godz. 18.00, po Mszy św. adoracja Najświętszego Sakramentu z modlitwą o uzdrowienie duszy i ciała.
  6. Za tydzień jest druga niedziela miesiąca, tradycyjnie ofiary składane na tacę przeznaczone będą na pokrycie kosztów ogrzewania naszego kościoła.
  7. W następną niedzielę 12 marca, po Mszy św. o godz. 12.00 zapraszamy na spotkanie rodziców dzieci przygotowujących się do I Komunii Św.
  8. Rozpoczął się w naszej parafii kurs przedmałżeński. Spotkania odbywają się w niedziele Wielkiego Postu po Mszy św. wieczornej o godz. 17.00, czyli początek spotkania ok. godz. 18.00. Serdecznie zapraszamy narzeczonych, szczególnie tych, którzy planują zawrzeć w tym roku sakrament małżeństwa.
  9. Jest do nabycia marcowy numer Martyrii, za Martyrię – ofiara dobrowolna, zachęcamy do czytania prasy katolickiej.

Możesz również polubić…