nowe

Ogłoszenia Duszpasterskie

III Niedziela Wielkiego Postu – 12 Marca 2023 r.

  1. Zapraszamy na nabożeństwa Drogi Krzyżowej, które są odprawiane w piątki o godz. 17.30 dla dorosłych, a dla dzieci i młodzieży o godz. 16.00. Natomiast na Gorzkie Żale zapraszamy w niedziele po Mszy św. o godz. 10.00.
  2. Bóg zapłać za ofiary złożone dziś na tacę, które zastaną przeznaczone na pokrycie kosztów ogrzewania naszego kościoła. W miesiącach letnich taca z drugiej niedzieli miesiąca będzie przeznaczana na fundusz remontowy naszej parafii. Nie wiemy, czy w tym roku uda się podjąć jakąś poważniejszą inwestycję, ze względu na rosnące koszty utrzymania i ograniczone środki, które posiadamy. Dlatego bardzo dziękuję za wszelkie ofiary, i te składane na tacę, i te które wpływają na konto parafialne, również za te anonimowe.
  3. Dziękuję p. Tadeuszowi i p. Ryszardowi za żmudną pracę związaną z wykonaniem obudowy rur doprowadzających ogrzewanie. Serdeczne Bóg zapłać!
  4. Dzisiaj po Mszy św. o godz. 12.00 zapraszamy na spotkanie rodziców dzieci przygotowujących się do I Komunii Św.
  5. Za tydzień 19 marca, w IV Niedzielę Wielkiego Postu, w naszej parafii rozpoczną się rekolekcje wielkopostne i potrwają do wtorku 21 marca. Poprowadzi je ks. Adam Żełobowski, były wikariusz z naszej parafii, a obecnie student studiów doktoranckich na UKSW w Warszawie. Plan rekolekcji wywieszony jest na tablicy ogłoszeń. Szczegóły podamy w następną niedzielę. Zachęcamy, aby już teraz przygotować się do sakramentu pojednania i skorzystać z posługi księży spowiedników, którzy będą do dyspozycji w następne dni rekolekcji, czyli w poniedziałek i wtorek. W niedzielę niestety nie będzie możliwości skorzystania ze spowiedzi.
  6. Są do nabycia baranki wielkanocne wykonane z białej czekolady w cenie 7 zł. Dochód ze sprzedaży baranków przeznaczony jest na domy dla seniorów w Ełku i Suwałkach prowadzone przez Caritas naszej diecezji.
  7. Dziękujemy ks. Rektorowi za dzisiejszą posługę w naszej parafii.

Możesz również polubić…