nowe

NIEDZIELA, 15 listop. 2015 r.

Informacje parafialne:

1. Młodzież przygotowuje wykonanie Akatystu, próba śpiewu w niedzielę o 19.00 w sali domu parafialnego, zapraszamy też nowe uzdolnione osoby.

2. Dn. 16 listopada świeto NMP Ostrobramskiej, Matki Miłosierdzia.

3.  W środę 18 listopada bł. Karoliny Kóskówny, dziewicy i męczenniczki, patronki młodzieży polskiej, zwłaszcza dziewcząt. Też w środę rodzice młodzieży przygotowującej się do bierzmowania mają konferencję po Mszy św. o 18.00. – Zapraszamy.

4.  Za tydzień Uroczystość Jezusa Chrystusa Króla Wszechświata. Po Mszach św. możliwość uzyskania odpustu.

5.  Konferencja dla rodziców dzieci mających przystąpić do I-szej Komunii św. będzie w niedzielę  22  listopada po Mszy św. o 12.00. – Zapraszamy.

6.  Osoby z Dzieła Nieustannej Nowenny do Ducha Św.  mają inaugurację nowego roku formacji  w sobotę 28 listopada w parafii na Os. Siejnik o godz. 10.00. 

7.  Módlmy się o powrót do zdrowie dla cięzko chorego misjonarza w Gruzji, ks. Jerzego Szymerowskiego, kapłana naszej diecezji.

8. Od 16 listopada Pan organista rozpocznie roznoszenie opłatków na stół wigilijny; przyjminmy go życzliwie i z wdzięcznością.

9.  Modlimy się za ofiary zamachu terrorystycznego w Paryżu.

10. Do wieczności odeszła Reczko Leokadia z ul. Baczyńskiego, lat 89.  Pamiętamy o zmarłych polecanych modlitwom Kościoła w wypominkach.

Bożego błogosławieństwa na nowy tydzień życzą kapłani.

Możesz również polubić…