nowe

Ogłoszenia Duszpasterskie

V Niedziela Wielkiego Postu – 03 kwietnia 2022 r.

  1. Dzisiaj jest pierwsza niedziela miesiąca, po Mszy św. o godz. 12.00 – wystawienie Najświętszego Sakramentu i adoracja. O godz. 16.00 zapraszamy Wspólnoty Żywego Różańca na wspólną Koronkę do Bożego Miłosierdzia, Różaniec i Mszę św. w ich intencji.
  2. W czwartek przypada I czwartek miesiąca, wystawienie Najświętszego Sakramentu i adoracja od godz. 17.30.
  3. W przyszły piątek zapraszamy na Drogę Krzyżową, która przejdzie ulicami naszego miasta. Początek Drogi Krzyżowej o godzinie 19.00, wyruszamy z kościoła NMP Królowej Polski, a zakończenie Drogi Krzyżowej przy kościele Podwyższenia Krzyża Świętego. Serdecznie zapraszamy wszystkich. W związku z tym nie będzie u nas Drogi Krzyżowej o godz. 17.30. Będzie natomiast Droga Krzyżowa dla dzieci o godz. 16.00.
  4. W sobotę jest druga sobota miesiąca, zapraszamy na Mszę św. z modlitwą o uzdrowienie duszy i ciała o godz. 18.00, po Mszy św. adoracja Najświętszego Sakramentu i Wieczór Uwielbienia.
  5. Za tydzień przypada Niedziela Palmowa, poświęcenie palm na każdej Mszy św. Społeczność SP nr 1 w Olecku przygotowuje palmy, które będzie można nabyć w Niedzielę Palmową przed każdą Mszą św. Od wielu lat pozyskiwane w ten sposób ofiary wspierają dzieci z Kamerunu w ramach akcji „Adopcja Serca”. Bóg zapłać za hojność. Konkurs palm dla dzieci na Mszy św. o godz. 12.00.
  6. W niedzielę za tydzień ofiary na tacę będą przeznaczone na pokrycie kosztów ogrzewania naszego kościoła oraz na kwiaty do Grobu Pana Jezusa.
  7. Jest do nabycia nowy numer Martyrii, za Martyrię – ofiara dobrowolna, zachęcamy do czytania prasy katolickiej.
  8. Bóg zapłać za ofiary złożone dziś na tacę na potrzeby Wyższego Seminarium Duchownego w Ełku. Dziękujemy ks. Maciejowi, wicerektorowi naszego Seminarium, za obecność i posługę w naszej wspólnocie.
  9. Zapowiedzi przedmałżeńskie: Łukasz Bogdan Leszczyński, zam. w Stegnie, par. NSPJ w Stegnie i Anna Abramowska zam. w Olecku w naszej parafii. Zapowiedź II.
  10. W tym tygodniu pożegnaliśmy śp. Ryszarda Anuszkiewicza. Wieczny odpoczynek racz mu dać Panie…

Możesz również polubić…