nowe

IV Niedziela Adwentu (18.12.2016 – 25. 12.2016 )

Dzisiaj- ofiary na tacę przeznaczone będą na cele remontowe Parafii.
– Opłatki i świece Caritas można nabywać w kancelarii parafialnej do piątku włącznie.

W tym tygodniu: – codziennie, przez cały Adwent, zapraszam wszystkich a szczególnie Dzieci z lampionami na godz. 7.00 na Roraty. Zakończenie Rorat dla Dzieci, rozstrzygniecie konkursu na najładniejszy lampion oraz spotkanie ze Św. Mikołajem w czwartek po Roratach.
Zachęcam w tym tygodniu, do skorzystania z Sakramentu Spowiedzi do Wigilii.
– codziennie zapraszam na godz. 15.00 do Kaplicy Krzyża na Koronkę do Miłosierdzia Bożego. W związku z niepogodą, bardzo proszę zamykać Kaplicę Krzyża, byśmy nie narażali Krzyż na niszczenie.
– zapraszam codziennie, dziesięć minut przed Mszą św. wieczorową do odmawianie Różańca św. prowadzonego przez Wspólnoty Żywego Różańca

Jutro na godz. 10.00 zapraszam Panów do pomocy w ustawianiu choinek przy k-le.

PZ Caritas informuje, że jutro będzie rozdawał dary żywnościowe tym, którzy złożyli deklaracje w godzinach od 15.00 do 18.00 w domu parafialnym

W sobotę Wigilia:- zapraszam rano na ostatnie Roraty. W tym dniu zachęcam do zachowania wstrzemięźliwości od pokarmów mięsnych. Msza wieczorowa w tym dniu o godź. 22.00. Pasterka o godz. 24.00. W czasie Pasterki zagra Miejska Orkiestra dęta pod przewodnictwem p. Weroniki Kordowskiej
W niedzielę I Dzień Świąt: Msze św. o godz. 8.00;10.00;12.00;17.00
W Poniedziałek Św. Szczepana: Msze św. o godz. 8.00;10.00; 12.00;17.00. Ofiary na tacę w tym dniu przeznaczone są na potrzeby WSD w Ełku.

W Wigilię i Święta nieczynna będzie Kancelaria Parafialna. Bardzo proszę wszystkie sprawy kancelaryjne załatwić do piątku włącznie.

Pan Burmistrz zaprasza wszystkich Mieszkańców, w środę 21 grudnia o godz. 17.00 na Plac Wolności, na spotkanie wigilijne.

W minionym tygodniu:- składam Bóg zapłać Nadleśnictwu w Olecku za ofiarowane do naszej Parafii choinki.
– Bóg zapłać za wszystkie ofiary składane na potrzeby remontowe naszej Parafii.

Spotkania formacyjne dzieci i młodzieży:
– We wtorek po Mszy Świętej wieczorowej spotkanie kandydatów do bierzmowania
– W środę spotkanie KSM po Mszy Świętej wieczornej w domu parafialnym
ks. Proboszcz

Możesz również polubić…