nowe

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

VI Niedziela Zwykła 13.02.2022 r.

  1. Bóg zapłać za ofiary złożone dziś na tacę, które zastaną przeznaczone na ogrzewanie kościoła.
  2. Jest jeszcze do nabycia lutowy numer Martyrii, za Martyrię – ofiara dobrowolna, zachęcamy do czytania prasy katolickiej.
  3. Franciszkański Zakon Świeckich informuje wszystkich członków i wszystkich czcicieli św. Franciszka z Asyżu, że w najbliższą sobotę 19 lutego o godz. 17.00 w domu parafialnym odbędzie się po dłuższej przerwie spotkanie, na które zapraszamy wszystkich zainteresowanych, zwłaszcza członków Zakonu i czcicieli św. Franciszka.
  4. W najbliższą niedzielę po Mszy św. o godz. 12.00 zapraszamy na spotkanie rodziców dzieci przygotowujących się do I Komunii św.
  5. Duszpasterstwo młodzieży diecezji ełckiej organizuje sesję dla młodzieży powyżej 16 roku życia z Olecka i okolic. Spotkanie odbędzie się w sobotę 26 lutego w parafii NMP Królowej Polski w Olecku, poprowadzi je ks. dr Tomasz Bondzio, diecezjalny duszpasterz młodzieży. Zgłoszenia należy kierować bezpośrednio do ks. Przemysława Milewskiego, wikariusza z parafii NMP Królowej Polski, albo do ks. Pawła. Szczegóły na ogłoszeniu na tablicy ogłoszeń.

Możesz również polubić…