nowe

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

V Niedziela Zwykła 06.02.2022 r.

  1. Dzisiaj jest pierwsza niedziela miesiąca – niedziela adoracyjna, po Mszy św. o godz. 12.00 – wystawienie Najświętszego Sakramentu i adoracja. Zapraszamy na adorację w ciszy, a o godz. 16.00 zapraszamy Wspólnoty Żywego Różańca na wspólną Koronkę do Bożego Miłosierdzia, Różaniec i Mszę św.
  2. W piątek 11 lutego przypada wspomnienie MB z Lourdes, jest to jednocześnie obchodzony w całym Kościele Światowy Dzień Chorego. Zapraszamy na Msze św. o godz. 7.30 i 18.00, w czasie których będziemy modlić się za wszystkich chorych i cierpiących, szczególnie z naszej parafii. Natomiast specjalne nabożeństwo połączone z sakramentem namaszczenia chorych planujemy zrobić w czasie rekolekcji wielkopostnych.
  3. W najbliższy piątek zapraszamy na kolejne spotkanie zespołu synodalnego, odbędzie się ono po Mszy św. wieczornej ok. godz. 18.45. Spotkanie jest otwarte, więc zapraszamy wszystkich, którzy chcieliby się włączyć w te prace i wnieść swój wkład w odnowę Kościoła.
  4. W sobotę jest druga sobota miesiąca, zapraszamy na Mszę św. z modlitwą o uzdrowienie duszy i ciała, po Mszy św. adoracja Najświętszego Sakramentu.
  5. Jest do nabycia nowy numer Martyrii, za Martyrię – ofiara dobrowolna, zachęcamy do czytania prasy katolickiej.
  6. Za tydzień jest druga niedziela miesiąca, ofiary składane na tacę będą przeznaczone na ogrzewanie kościoła.
  7. Duszpasterstwo młodzieży diecezji ełckiej organizuje sesję dla młodzieży powyżej 16 roku życia z Olecka i okolic. Spotkanie odbędzie się w sobotę 26 lutego w parafii NMP Królowej Polski w Olecku, poprowadzi je ks. dr Tomasz Bondzio, diecezjalny duszpasterz młodzieży. Zgłoszenia należy kierować bezpośrednio do ks. Przemysława Milewskiego, wikariusza z parafii NMP Królowej Polski, albo do ks. Pawła. Szczegóły na ogłoszeniu na tablicy ogłoszeń.
  8. W tym tygodniu pożegnaliśmy śp. Marię Konowalską i Stanisława Domańskiego. Wieczny odpoczynek racz im dać Panie…

Możesz również polubić…