nowe

Ogłoszenia Duszpasterskie

I Niedziela Wielkiego Postu – 26 Lutego 2023 r.

  1. Modlimy się wszyscy o pokój na Ukrainie, dzisiaj po każdej Mszy św. będziemy mogli złożyć ofiary do puszki, które za pośrednictwem Caritas Polska zostaną przeznaczone na pomoc ofiarom wojny na Ukrainie.
  2. Przypominamy, że Nabożeństwa Drogi Krzyżowej w Wielkim Poście są odprawiane w piątki o godz. 17.30 dla dorosłych, a dla dzieci i młodzieży o godz. 16.00. Ponieważ w tym tygodniu jest pierwszy piątek miesiąca, więc wyjątkowo Droga Krzyżowa dla dzieci rozpocznie się bezpośrednio po Mszy św. o godz. 16.00. Natomiast na Gorzkie Żale zapraszamy w niedziele po Mszy św. o godz. 10.00. Za udział w Drodze Krzyżowej i Gorzkich Żalach można otrzymać odpust zupełny.
  3. Za tydzień w II Niedzielę Wielkiego Postu przypada Niedziela Misyjna Ad gentes – po Mszach św. będziemy mogli złożyć ofiary do puszek na Krajowy Fundusz Misyjny.
  4. Dzisiaj rozpoczyna się w naszej parafii kurs przedmałżeński. Spotkania będą się odbywać w niedziele Wielkiego Postu po Mszy św. wieczornej o godz. 17.00, czyli początek spotkania ok. godz. 18.00. Serdecznie zapraszamy narzeczonych, szczególnie tych, którzy planują zawrzeć w tym roku sakrament małżeństwa. Zapisy na pierwszym spotkaniu.
  5. Również dzisiaj po Mszy św. o godz. 17.00 w kościele będzie katecheza dla kandydatów przygotowujących się do sakramentu bierzmowania.
  6. W tym tygodniu przypada pierwszy czwartek, pierwszy piątek i pierwsza sobota miesiąca. W pierwszy czwartek wystawienie Najświętszego Sakramentu i adoracja od godz. 17.30.
  7. W I piątek odwiedziny chorych w godzinach przedpołudniowych. Nabożeństwa do Najświętszego Serca Pana Jezusa po Mszach św. Taca przeznaczona na Fundusz Misyjny diecezji ełckiej. Spowiedź przed Mszą św. Zapraszamy również na Mszę św. o godz. 16.00, a po Mszy św. (ok. godz. 16.30) – Droga Krzyżowa dla dzieci i młodzieży.
  8. W sobotę przypada I sobota miesiąca, zapraszamy na nabożeństwo wynagradzające do Niepokalanego Serca NMP: o godz. 17.30 – Różaniec, a po Mszy św. o godz. 18.00: wystawienie Najświętszego Sakramentu, 15 minutowa adoracja i Litania Loretańska.
  9. Za tydzień pierwsza niedziela miesiąca, po Mszy św. o godz. 12.00 – wystawienie Najświętszego Sakramentu i adoracja. O godz. 16.00 zapraszamy Wspólnoty Żywego Różańca na wspólną Koronkę do Bożego Miłosierdzia, Różaniec i Mszę św. w ich intencji.
  10. W niedzielę za dwa tygodnie, czyli 12 marca, po Mszy św. o godz. 12.00 zapraszamy na spotkanie rodziców dzieci przygotowujących się do I Komunii Św.

Możesz również polubić…