nowe

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

XXVI Niedziela Zwykła 25.09.2022 r.

 1. W dniu wczorajszym Papież Franciszek mianował Biskupem Pomocniczym Diecezji Ełckiej ks. kan. dra Dariusza Zalewskiego, dotychczasowego proboszcza parafii pw. bł. Karoliny Kózkówny w Ełku. Życzymy ks. Dariuszowi wszelkiego błogosławieństwa w jego nowej posłudze w naszej diecezji i prosimy wszystkich o modlitwę w intencji Biskupa Nominata.
 2. Dzisiaj, jak każdego 25 dnia miesiąca, zapraszamy na modlitwę do Matki Bożej Królowej Pokoju. Wystawienie Najświętszego Sakramentu i modlitwa przez wstawiennictwo Najświętszej Maryi Panny Królowej Pokoju o godz. 9.30.
 3. W piątek jest ostatni piątek miesiąca, o godz. 17.30 zapraszamy na Drogę Krzyżową, a potem na Mszę św. składkową.
 4. W sobotę rozpoczyna się miesiąc październik, zapraszamy na Nabożeństwa Różańcowe, w dni powszednie o godz. 17.30, w niedziele o godz. 16.30. Dla dzieci nabożeństwa będą we środy i piątki o godz. 16.00.
 5. W sobotę przypada również I sobota miesiąca, zapraszamy na nabożeństwo wynagradzające do Niepokalanego Serca NMP: o godz. 17.30 – Nabożeństwo Różańcowe, a po Mszy św. wystawienie Najświętszego Sakramentu i Litania Loretańska.
 6. Za tydzień pierwsza niedziela miesiąca, po Mszy św. o godz. 12.00 – wystawienie Najświętszego Sakramentu i adoracja. O godz. 16.00 zapraszamy Wspólnoty Żywego Różańca na wspólną Koronkę do Bożego Miłosierdzia, a o godz. 16.30 na Nabożeństwo Różańcowe.
 7. Rozpoczynamy przygotowanie do sakramentów bierzmowania i I Komunii św. Dzieci z klas III wraz z rodzicami zapraszamy w niedziele na Mszę św. o godz. 12.00, a młodzież z klas VIII na Mszę św. o godz. 17.00.
 8. Natomiast rodziców dzieci przygotowujących się do I Komunii Św. na pierwsze spotkanie organizacyjne zapraszamy w niedzielę za 2 tygodnie (zmiana terminu), czyli 9 października, po Mszy św. o godz. 12.00.
 9. Prosimy, aby w niedzielę za tydzień dzieci przyszły trochę wcześniej na Mszę św., od godz. 11.45 będzie próba śpiewu.
 10. Zapraszamy dzieci z klas III-VI na spotkania oazy, które odbywają się w soboty o godz. 11.00 w Domu Parafialnym.
 11. Natomiast spotkania dla młodzieży od klasy VII wzwyż odbywać się będą w piątki o godz. 19.00 również w Domu Parafialnym.
 12. Parafia NMP Królowej Polski organizuje pielgrzymkę do Hiszpanii. Szczegóły na plakacie w kruchcie kościoła.

Możesz również polubić…