nowe

26.06.2022

XIII Niedziela Zwykła – 26.06.2022 r.

  1. Jeszcze w czerwcu, a więc do czwartku, zapraszamy na Nabożeństwa Czerwcowe do Najświętszego Serca Pana Jezusa, codziennie przed Mszą św. wieczorną, w dni powszednie o godz. 17.30, a w niedziele o godz. 16.30.
  2. Dzisiaj po Mszach św. możemy złożyć ofiary do puszek na duszpasterstwo młodzieży diecezji ełckiej.
  3. Fundacja Pro – „Prawo do życia” zaprasza na Różaniec Publiczny jako zadośćuczynienie Panu Bogu za grzech aborcji. Spotkanie modlitewne odbędzie się dzisiaj o godz. 16.30 przed pomnikiem Jana Pawła II przy kościele NMP Królowej Polski.
  4. We środę 29 czerwca przypada Uroczystość św. Apostołów Piotra i Pawła. U nas Msze św. o godz. 7.30 i 18.00. Taca w tym dniu przeznaczona jest na potrzeby Stolicy Apostolskiej.
  5. W tym tygodniu przypada pierwszy piątek i pierwsza sobota miesiąca. W I piątek nabożeństwa do Najświętszego Serca Pana Jezusa po Mszach św. W tym dniu taca przeznaczona na fundusz misyjny diecezji ełckiej. Spowiedź przed Mszą św. W wakacje nie ma Mszy św. dla dzieci o godz. 16.00.
  6. W sobotę przypada I sobota miesiąca, zapraszamy na nabożeństwo wynagradzające do Niepokalanego Serca NMP: o godz. 17.30 – Różaniec, a po Mszy św. o godz. 18.00: wystawienie Najświętszego Sakramentu, 15 minutowa adoracja w ciszy i Litania Loretańska.
  7. Za tydzień pierwsza niedziela miesiąca – niedziela adoracyjna, po Mszy św. o godz. 12.00 – wystawienie Najświętszego Sakramentu i adoracja. Zapraszamy na adorację w ciszy, a o godz. 16.00 zapraszamy Wspólnoty Żywego Różańca na wspólną Koronkę do Bożego Miłosierdzia, potem Różaniec i Msza św.
  8. Rozpoczęły się przygotowania do 30 Ełckiej Pielgrzymki Pieszej na Jasną Górę. Przez najbliższe niedziele w kruchcie kościoła będziemy mogli złożyć nasze intencje modlitewne, a także ofiary, na ręce pielgrzymów lub do specjalnie przygotowanych skrzynek. Pielgrzymi będą modlić się w tych intencjach w czasie pielgrzymki oraz po dotarciu na Jasną Górę przed obrazem Matki Bożej Częstochowskiej. Gdyby ktoś chciał wybrać się na Pielgrzymkę, to można się zapisać u księdza przewodnika, szczegóły i numer telefonu na plakatach. O spotkaniach przedpielgrzymkowych będziemy informować na bieżąco.
  9. W tym tygodniu do wieczności odeszła: śp. Halina Kulikowska. Wieczny odpoczynek racz jej dać Panie…

Możesz również polubić…