nowe

03.07.2022

XIV Niedziela Zwykła – 03.07.2022 r.

  1. Dzisiaj jest pierwsza niedziela miesiąca – niedziela adoracyjna, po Mszy św. o godz. 12.00 – wystawienie Najświętszego Sakramentu i adoracja. Zapraszamy na adorację w ciszy, a o godz. 16.00 zapraszamy Wspólnoty Żywego Różańca na wspólną Koronkę do Bożego Miłosierdzia, Różaniec i Mszę św. w ich intencji.
  2. Zapraszamy na Ełcką Pielgrzymkę Pieszą na Jasną Górę. Jeśli ktoś dysponuje czasem to serdecznie zapraszamy do Grupy Sambia, która wyruszy z Ełku 28 lipca, a na Jasną Górę dotrze 11 sierpnia. Zapisy u księdza przewodnika, którym jest ks. Tadeusz Koresteński, proboszcz parafii Dubeninki, szczegóły i numer telefonu na plakatach. Orientacyjny koszt pielgrzymki to 300 zł. Dzisiaj będziemy mogli wesprzeć pielgrzymów naszymi ofiarami składanymi do puszek, możemy też złożyć nasze intencje modlitewne, w których pielgrzymi będą się modlić w czasie pielgrzymki oraz po dotarciu na Jasną Górę przed obrazem Matki Bożej Częstochowskiej. Spotkanie organizacyjne dla chętnych i uczestników pielgrzymki odbędzie się dzisiaj o godz. 16.00 w domu parafialnym przy naszej parafii.
  3. W tym tygodniu przypada I czwartek miesiąca, zapraszamy na adorację od godz. 17.30.
  4. W przyszłą sobotę o godz. 18.00 zapraszamy na Mszę św. z modlitwą o uzdrowienie. Po Mszy św. wspólnotowa adoracja Najświętszego Sakramentu.
  5. W związku z tym, że ks. Paweł jest już na urlopie i do 15 lipca jestem sam w parafii, w tym okresie zmienią się godziny otwarcia naszej kancelarii parafialnej. Ponieważ czasem będę również musiał zastąpić na Mszach wieczornych księży z naszego dekanatu i okolicznych parafii, dlatego do 15 lipca kancelaria będzie czynna tylko we wtorki i soboty od godz. 9.00 do 10.00. W sprawach pilnych będzie można się do mnie zwracać w dni powszednie bezpośrednio po Mszach św.
  6. Jest do nabycia nowy numer Martyrii. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej.

Możesz również polubić…