nowe

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

XXVIII Niedziela Zwykła 11.10.2020 r.

  1. Zapraszamy na Nabożeństwa Różańcowe, w dni powszednie o godz. 17.30, w niedziele o godz. 16.30. Dla dzieci nabożeństwa są we środy i piątki o godz. 16.00.
  2. Przeżywamy dzisiaj Dzień Papieski. Z tej okazji, po Mszach św. swoimi ofiarami składanymi do puszek możemy wesprzeć Fundację „Dzieło Nowego Tysiąclecia”. Głównym celem Fundacji jest promowanie nauczania św. Jana Pawła II i wspieranie różnych inicjatyw, między innymi fundowane są stypendia dla uzdolnionej młodzieży, pochodzącej z niezamożnych rodzin.
  3. Bóg zapłać za ofiary złożone dziś na tacę, które są przeznaczone na fundusz remontowy naszej parafii.
  4. Rozpoczęliśmy przygotowanie do sakramentu bierzmowania i I Komunii św. Dzieci z klas III i II wraz z rodzicami zapraszamy na Mszę św. o godz. 12.00, natomiast młodzież z klas VIII i VII o godz. 17.00. Dzisiaj zapraszamy na pierwsze spotkanie formacyjne: dzieci z klas III wraz z rodzicami po Mszy św. o godz. 12.00, młodzież z klas VIII po Mszy św. o godz. 17.00.
  5. Jest do nabycia nowy numer Martyrii. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej.
  6. Ponawiamy prośbę naszego Parafialnego Zespołu Caritas. Potrzebujemy wolontariuszy, nie tylko do pomocy przy rozdawaniu żywności, ale przede wszystkim poszukujemy osób, które by konkretnie zaangażowały się w pracę Caritas. Żeby Parafialny Zespół Caritas mógł dobrze funkcjonować potrzeba jest przynajmniej 5 osób. Na razie całością zajmują się dwie osoby, trzecia osoba się zgłosiła, ale potrzebujemy jeszcze kilku osób.
  7. Zbliża się listopad, miesiąc szczególnej pamięci o naszych zmarłych. Na stoliku są już wyłożone kartki na wypominki. Prosimy, aby wypełniać je wyraźnie, najlepiej drukowanymi literami.
  8. W dniu 22.10.2020 r. od godz. 8.00 w przychodni lekarskiej ESKULAP przy ul. 11-go listopada 23 w Olecku odbędą się badania USG. Rejestracja wyłącznie telefoniczna. Badania są odpłatne. Szczegóły na plakacie w gablocie.
  9. W tym tygodniu do wieczności odszedł śp. Mieczysław Josiewicz. Dobry Jezu, a nasz Panie, daj mu wieczne spoczywanie.

Możesz również polubić…