nowe

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

XXVI Niedziela Zwykła 27.09.2020 r.

  1. W tym tygodniu rozpoczyna się miesiąc październik, więc zapraszamy na Nabożeństwa Różańcowe, w dni powszednie o godz. 17.30, w niedziele o godz. 16.30.
  2. W tym tygodniu przypada pierwszy czwartek, pierwszy piątek i pierwsza sobota miesiąca. W pierwszy czwartek Godzina Święta o godz. 17.00, o godz. 17.30 Nabożeństwo Różańcowe.
  3. W I piątek odwiedziny chorych w godzinach przedpołudniowych od godz. 9.00. Nabożeństwa do Najświętszego Serca Pana Jezusa po Mszach Świętych. W tym dniu taca przeznaczona na Fundusz Misyjny diecezji ełckiej. Spowiedź pół godziny przed Mszą św. Dzieci zapraszamy na Mszę św. o godz. 16.00. Najpierw od godz. 15.30 będzie dla nich spowiedź i różaniec, a potem Msza św.
  4. W sobotę przypada I sobota miesiąca, zapraszamy na nabożeństwo wynagradzające do Niepokalanego Serca NMP: o godz. 17.30 – Różaniec, a po Mszy św. wystawienie Najświętszego Sakramentu i Litania Loretańska.
  5. Za tydzień pierwsza niedziela miesiąca, po Mszy św. o godz. 12.00 – wystawienie Najświętszego Sakramentu i adoracja. Zapraszamy na adorację w ciszy, a o godz. 16.00 zapraszamy Wspólnoty Żywego Różańca na wspólną Koronkę do Bożego Miłosierdzia, potem będzie krótka konferencja i o godz. 16.30 Nabożeństwo Różańcowe.
  6. Od dzisiaj rozpoczynamy przygotowanie do sakramentu bierzmowania i I Komunii św. Dzieci z klas III i II wraz z rodzicami zapraszamy na Mszę św. o godz. 12.00, natomiast młodzież z klas VIII i VII na Mszę św. o godz. 17.00. Na razie zaczynamy od regularnego uczestnictwa w niedzielnej Mszy św., natomiast na pierwsze spotkanie formacyjne zapraszamy w niedzielę za 2 tygodnie, czyli 11 października: dzieci z klas III wraz z rodzicami po Mszy św. o godz. 12.00, młodzież z klas VIII po Mszy św. o godz. 17.00.
  7. Młodzież, która kiedyś należała do Katolickiego Stowarzyszenia Młodzieży przy naszej parafii, a także wszystkich, którzy byliby zainteresowani formacją w Katolickim Stowarzyszeniu Młodzieży, prosimy o zgłaszanie się do ks. Pawła. Propozycja KSM-u skierowana jest do wszystkich młodych ludzi, którzy chcieliby pogłębić swoją wiarę i czynnie ją realizować we wspólnocie.
  8. Mamy jeszcze kilka egzemplarzy publikacji ks. prał. Mariana Salamona „Życie religijne pod Krzyżem oleckim”, w cenie 15 zł za egzemplarz.
  9. Bóg zapłać za dzisiejsze ofiary na potrzeby Wyższego Seminarium Duchownego w Ełku.

W tym tygodniu do wieczności odeszli: śp. Tomasz Wojciech Konik i śp. Czesława Sadłowska. Dobry Jezu, a nasz Panie, daj im wieczne spoczywanie.

Możesz również polubić…