nowe

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE
NIEDZIELA MIŁOSIERDZIA BOŻEGO 19.04.2020 r.
1. Dziś przeżywamy Uroczystość Miłosierdzia Bożego i rozpoczynamy 76 Tydzień Miłosierdzia. Jest to też Międzynarodowe Święto Caritas.
2. W czwartek 23 kwietnia obchodzimy Uroczystość św. Wojciecha Głównego Patrona Polski i Diecezji Ełckiej. Jest to też dzień imienin J. E. Ks. Bp Jerzego Mazura SWD.
3. W piątek o godz. 17.30 zapraszamy do naszego sanktuarium na Drogę Krzyżową i Mszę Świętą składkową.
4. W sobotę 25 kwietnia Święto św. Marka Ewangelisty – Dzień Modlitw o Urodzaje. Kościół modli się za wstawiennictwem św. Marka o błogosławieństwo Boże dla pracujących w rolnictwie, błaga o dobre urodzaje, a także pamięta o tych, którzy w różnych miejscach ziemi cierpią głód.
5. Za tydzień III Niedziela Wielkanocna – Niedziela Biblijna. Rozpocznie się XII Tydzień Biblijny.
6. Od 20 kwietnia (od poniedziałku) zmieniają się przepisy dotyczące ilości wiernych w kościele. Według nowych przepisów w naszym kościele może uczestniczyć we Mszy Świętej 17 osób.
7. Codziennie o godz. 15.00 w naszym kościele będzie odmawiana Koronka do Miłosierdzia Bożego.
8. W tym tygodniu, codziennie od godz. 14.00 do 15.00 pani Eugenia Wałejko przyjmuje ofiary na potrzeby Radia Maryja (biały domek).
9. Serdecznie dziękujemy za ofiary składane na potrzeby parafii.
10. W tym tygodniu do wieczności odeszła śp. Janina Dziczkowska . Dobry Jezu, a nasz Panie, daj jej wieczne spoczywanie.

Możesz również polubić…