nowe

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE
XVI NIEDZIELA ZWYKŁA 21.07.2019 r.
1. Dziś rozpoczyna się Tydzień Świętego Krzysztofa pod hasłem „Ochrzczeni i posłani niesiemy Chrystusa”. W podziękowanie za szczęśliwe podróże możemy włączyć się w „ Akcję Św. Krzysztof 1 grosz za 1 kilometr na środki transportu dla misjonarzy”.
2. Ponawiamy informację dotyczącą Pieszej Diecezjalnej Pielgrzymki na Jasną Górę. Grupa SAMBIA wyruszy z Olecka 27 lipca. Pielgrzymi z Suwałk proszą o nocleg. Przyjdą do naszego kościoła 26 lipca w godzinach wieczornych. Gościnnych parafian chcących przyjąć pielgrzymów prosimy o zgłoszenie w Kancelarii Parafialnej.
3. W poniedziałek 22 lipca Święto św. Marii Magdaleny.
4. We wtorek 23 lipca Święto św. Brygidy Szwedzkiej Patronki Europy.
5. W środę 24 lipca Wspomnienie św. Kingi dziewicy.
6. W czwartek 25 lipca Święto św. Jakuba Apostoła. W tym dniu o godz. 17.30 wystawienie Najświętszego Sakramentu i modlitwa przez wstawiennictwo Najświętszej Maryi Panny Królowej Pokoju.
7. W piątek 26 lipca Wspomnienie świętych Joachima i Anny, rodziców Najświętszej Maryi Panny. W tym dniu zapraszamy do naszego sanktuarium na Drogę Krzyżową o godz. 17.30 i Mszę Świętą składkową.
8. Ksiądz Marek Godlewski rozpoczyna studia doktoranckie z Teologii Moralnej w Rzymie. Wspólnota parafialna pragnie go wspomóc. W związku z tym w następną niedzielę przy wyjściu z kościoła, można złożyć dar do puszki, przeznaczony na ten cel.
9. Dziękujemy za ofiary złożone na fundusz remontowy parafii.

10. Życzymy błogosławionej niedzieli i dobrego tygodnia.

Możesz również polubić…