nowe

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE
XV NIEDZIELA ZWYKŁA 14.07.2019 r.
1.Dziś z racji drugiej niedzieli miesiąca taca przeznaczona na fundusz remontowy parafii.
2.Ponawiamy informację dotyczącą Pieszej Diecezjalnej Pielgrzymki na Jasną Górę. Grupa SAMBIA wyruszy z Olecka 27 lipca. Pielgrzymi z Suwałk proszą o nocleg. Przyjdą do naszego kościoła 26 lipca w godzinach wieczornych. Gościnnych parafian chcących przyjąć pielgrzymów prosimy o zgłoszenie w Kancelarii Parafialnej.
3.W poniedziałek 15 lipca wspomnienie św. Bonawentury, biskupa
i doktora Kościoła. Jest to też trzeci poniedziałek miesiąca. Zapraszamy Dzieło Nieustannej Nowenny Uczniów Jezusa na Mszę Świętą wotywną o Duchu Świętym. W tym dniu rozpoczyna się XXVII Międzynarodowa Piesza Pielgrzymka do NMP Ostrobramskiej – Matki Miłosierdzia z Suwałk do Wilna.
4. We wtorek 16 lipca Wspomnienie Najświętszej Maryi Panny z Góry Karmel.
5.NZOZ Inter – Med Centrum Medyczne Badań Profilaktycznych i Przesiewowych informuje, iż w dniu 18.07.2019 r. od godz.13.00 w Przychodni Lekarskiej „ESKULAP” przy ul. 11 Listopada 23 w Olecku odbędą się badania USG DOPLER przepływów szyjnych i kończyn dolnych, USG tarczycy, USG nerek, USG płuc, USG stawów, USG piersi oraz ECHO serca. Badania są odpłatne. Cena jednego badania to 55 zł.
6.Za tydzień w niedzielę rozpoczyna się Tydzień Świętego Krzysztofa pod hasłem „ Ochrzczeni i posłani niesiemy Chrystusa”. W podziękowanie za szczęśliwe podróże możemy włączyć się w „ Akcję Św. Krzysztof 1 grosz za 1 kilometr na środki transportu dla misjonarzy”.

7.Życzymy błogosławionej niedzieli i dobrego tygodnia.

Możesz również polubić…